Google překladač: English Deutsch

Když to PackExperts a LogistikFuchs pořádně rozjedou optimalizují se provozní procesy a snižují náklady – na přepravu, obaly a logistiku! To jsou hlavní úkoly, které si stanovili „PackExperts & LogistikFuchs“ a které je nutno pro příslušný podnik splnit zcela bez rizika: Neboť honorář se vyplácí pouze v případě úspěchu a při skutečné a podstatné úspoře nákladů.

bild1_02.jpg

PackExperts & LogistikFuchs“ je projekt v oblasti poskytování služeb společnosti Packsynergy GmbH - marketingového a nákupního sdružení evropských velkoobchodníků v oboru obalů. Partnerským podnikem v České republice je společnost SERVISBAL OBALY. Týmy expertů podrobně analyzují procesy v oblasti balení a logistiky u zákazníků po celé Evropě. Tyto týmy se skládají z vedoucích logistiky, inženýrů specializovaných na obaly, vedoucích expedičních oddělení a dalších specialistů. Tedy žádná skupina teoretiků, ale lidé z praxe, kteří přesně vědí, jak se tvoří provozní procesy z důrazem na efektivitu a optimalizaci nákladů. Po zpracování nezávazné analýzy následuje vytvoření profilu konkrétního požadavku. V dalším kroku se řešení vypracovaná společně se zákazníkem zavádí do praxe. Individuální opatření pro další sledování „Follow-Up“ jako je controling, školení a podpora pak zajišťují měřitelný úspěch.

Cíl: Snížit náklady!
Nabídka služeb od „PackExperts & LogistikFuchs“ je skutečně rozsáhlá: důraz může být kladen jak na optimalizaci jednotlivých procesních kroků tak i na celkovou organizaci a vybavení skladových a expedičních provozů až po jednání s dodavateli, uzavírání rámcových smluv a koncepce zásobování firem s více provozovnami po celé Evropě. „Naším cílem je snižování nákladů u našich zákazníků a to bez rizika, rychle a trvale“, vysvětluje jednatel společnosti PackSynergy pan Robert Ehlert. Firma PackSynergy GmbH má k dispozici partnerské podniky v Německu, Rakousku, České republice, na Slovensku, v Holandsku, Belgii a na Ukrajině – její „PackExperts“ působí na celém světě. Kontaktním partnerem v České republice je společnost SERVISBAL OBALY - s centrálou v Dobrušce.
Více informací na: www.packexperts.de