Inzerce
Google překladač: English Deutsch
veletrh s novými tématy

Na podzim 2010 můžete opět vidět novinky v oblasti hliníku. 14.–16. září 2010 se v německém Essenu koná veletrh ALUMINIUM, kde se sejde světová špička v oblasti produkce hliníku. Obchodního veletrhu se zúčastní přední zpracovatelé, dodavatelé technologií a zařízení pro výrobu, zpracování a úpravu hliníkových materiálů. Výstava každé dva roky ukazuje celkový výkon tohoto výrobního odvětví: od výroby materiálu na zpracování do konečného výrobku.

Veletrh si našel své pevné místo i v hospodářsky těžkých časech, veletrh je stále více mezinárodní, více než polovina vystavovatelů pochází ze zahraničí, výrazně se zvýšil i počet vystavovatelů z Blízkého východu.
Již nyní je jisté, že největší světový veletrh hliníku bude úspěšný – 90 procent předpokládaných výstavních ploch je již obsazeno. Pro snadnější orientaci návštěvníků budou haly poprvé strukturovány tematicky s rozdělením do šesti částí: primární výroba a dodávky technologií, polotovary, povrchové úpravy a technika, odlévání a tepelné zpracování, zpracování kovů, spojování hliníku – svařování, lepení a spojování.
Jednou z novinek se zaměřením na dodavatele hliníku jsou solární technologie. Další premiérou je na výstavě segment hořčíku. Souběžně s výstyvou ALUMINIUM v tomto roce se bude opět konat akce s názvem KOMPOZIT EUROPE, což je mezinárodní veletrh pro propagaci kompozitních materiálů.

www.aluminium-messe.com
 

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Listopad 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
151617
18192021222324
252627282930 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..