Google překladač: English Deutsch

Společnost Brady Corporation nabízí řešení identifikace, které dokáže odstranit nepříjemnosti s gravírovanými štítky jednou provždy. Etiketa nahrazující gravírovaný štítek je speciálně navržena k tomu, aby nahradila gravírované a předvysekané štítky na elektrických součástech, rozvaděčích, tlačítkách a ovládacích panelech.

brady1

Úspora nákladů
Etiketa nahrazující gravírovaný štítek společnosti Brady se podobá gravírovaným štítkům jak svým vzhledem, tak i tloušťkou, avšak za nižší cenu. Již není nutné udržovat zásoby gravírovaných štítků, protože uživatelé si mohou alternativu gravírovaného štítku jednoduše vytisknout v různých velikostech pomocí tiskárny etiket BMP61, kdykoliv ji potřebují.

Široký rozsah aplikací
Etikety nahrazující gravírované štítky jsou úspornější alternativou pro identifikaci ovládacích panelů, patch panelů, rozvaděčů, spínačů, tlačítek, signálních světel, tlačítek zapnutí/vypnutí, přístrojů, výrobních linek a regálů. Etiketa poskytuje dobrou odolnost vůči abrazi, chemickým látkám, vysokým teplotám a UV záření a je opatřena kvalitním lepidlem, vhodným pro hrubé a nerovné povrchy.

Etiketa pro vaše potřeby
Robustní tiskárna etiket BMP61 s termálním tiskem je kompatibilní s 600 etiketami a páskami. Každá kombinace představuje trvanlivé řešení identifikace navržené tak, aby vydrželo i v extrémních podmínkách a zachovalo označení kabelů a součástí i v těch nejnáročnějších průmyslových oborech. Tiskárna BMP61 dokáže tisknout bužírky, samolaminovací etikety, etikety nahrazující gravírované štítky, visačky a jiná řešení identifikace podle potřeb zákazníka na rozsáhlý sortiment materiálů, velikostí a barev až do šířky 50,80 mm. Díky vysoce odolným materiálům etiket, které jsou vhodné i pro nejnáročnějších průmyslová řešení identifikace, je tiskárna etiket BMP61 trvanlivým partnerem v terénu a spolehlivým pracovníkem v závodě.

Chcete-li získat další informace o etiketách nahrazujících gravírované štítky a tiskárně etiket BMP61, kontaktujte společnost Brady na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news