Google překladač: English Deutsch

bosch_01.jpgJasné, jednoduché a kompaktní: řada akumulátorů společnosti Bosch poskytuje servisům a obchodním zastoupením trvalé zabezpečení správných akumulátorů, aktuálně vyžadovaných zákazníky. Akumulátory, které vždy vyhovují požadavkům na vysokou kvalitu mezinárodního originálního vybavení s ohledem na elektrické hodnoty pro studené starty a na kapacitu.
Volba akumulátoru v souladu s požadavky zákazníka Společnost Bosch má akumulátory vyhovující všem požadavkům. Pro každého zákazníka je volba akumulátoru určena typem vozidla, vybavením, jízdními vlastnostmi a klimatem. Akumulátory Bosch poskytují takové pokrytí trhu, které potřebujete, abyste byli úspěšní v oblasti podnikání s akumulátory.

Vyšší třída vozu vyžaduje větší výkon akumulátoru: pro bezpečné startování vysokovýkonných motorů a spolehlivé napájení veškerého vybavení.
Výkonný zdroj energie pro bezpečné startování vyhovuje též požadavkům vybavení vozidel střední třídy. Také pokrytí 97 % trhu pomáhá splňovat i zvláštní požadavky asijských vozidel.
S extrémně vysokou kapacitou a proudy při studeném startování zajišťují akumulátory Bosch startování vozidel prakticky při jakékoli venkovní teplotě. Inovativní technologie mřížek zajišťuje odolnost proti vysokým teplotám v motorovém prostoru. Současně je značně zredukována spotřeba vody a rovněž koroze. To se odráží v minimálním samovolném vybíjení, v extrémní odolnosti při jízdách na krátké vzdálenosti a ve vynikající provozní bezpečnosti po celou dobu jejich provozní životnosti.

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..