Google překladač: English Deutsch

Firma 3E Praha Engineering ve spolupráci se SPŠ v Kolíně vyhlašuje již 5.ročník celostátní školní soutěže v NC programování. Již několik let společnost 3E Praha Engineering a.s. pořádá školní soutěže v „CAD modelování a kreslení“ a v „NC programování“ pro střední odborné a učňovské školy. Soutěže jsou ze strany firmy 3E Praha Engineering neoddělitelnou součástí podpory výuky CAD/CAM systémů

nc.jpg

na školách. Jedním z cílů soutěží, o které je rok od roku větší zájem jak mezi školami, tak mezi samotnými studenty, je také porovnání vědomostí studentů z jednotlivých škol.
Letos soutěž proběhne ve dnech 31.3. a 1.4. 2006
Vzhledem k tomu, že ne všichni studenti a školy mají zkušenosti s CAM systémy a NC programováním je soutěž rozdělena na dvě kategorie:
Student „začátečník“ – je kategorie určená všem studentům středních odborných a učňovských škol, kteří nemají žádné zkušenosti s NC programováním a CAD/CAM systémem a chtěli by se něco nového naučit.
Přihlášení zájemci do této kategorie získávají možnost se zúčastnit bezplatného dvoudenního kurzu zaměřeného na základy programování pomocí CAD/CAM systému SURFCAM. Kurzu se mohou zúčastnit i učitelé. Obsah kurzu bude zaměřen především do oblastí CAM, které budou předmětem vyhlášení soutěže.
Přihlášení zájemci budou kontaktování firmou 3E Praha Engineering pro získání bližších informací.
Student „profesionál“ – tato kategorie se dělí na „ruční programování“ a „CAM programování“. V kategorii „ruční programování“ si studenti mohou vybrat buď editor MIKROPROG nebo editor ELTEC (programování v ISO kódu).
V kategorii „CAM programování“ studenti mohou použít CAD/CAM systém SURFCAM nebo přinést svůj vlastní CAM program (nainstalovaný na vlastním PC).
Hodnocení a vyhlášení výsledků proběhne v závěru soutěže. Hodnotit se budou jednotlivci, škola, která přihlásí alespoň dva studenty v dané kategorii bude zařazena i do soutěže „družstev“. Na hladký průběh soutěže bude dohlížet odborná komise. Přesný časový harmonogram soutěže se určí až v závislosti na počtu přihlášených soutěžících. V případě nadměrného počtu zájemců si firma vyhrazuje právo limitovat počty účastníků za jednotlivé školy.
Ceny pro soutěžící:
Vítěznou školu a vítězného studenta či studenty čekají velmi zajímavé a hodnotné ceny.
Přihlásit se můžete e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo přímo na stránkách firmy 3E Praha Engineering v sekci Škola/Student www.3epraha.cz
Na přihlášce nesmí chybět kontaktní adresa a telefon. Po přijetí přihlášky budeme všechny zájemce kontaktovat s bližšími informacemi.

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..