Google překladač: English Deutsch

S přístrojem SDA3010 snadno, přesně a spolehlivě zachytíte vysokorychlostní sériová data. V době, kdy se sériový přenos dat – ať už elektrickou nebo optickou cestou – stává dominantním, je důležité umět tato data rychle a přesně analyzovat. Analyzátor SDA3010 integruje všechny klíčové funkce: přesné a opakovatelné analýzy záchvěvů, precizní číselné časové zotavení s nastavitelnou PLL odezvou, analýzu chybovosti, 1ps hranice záchvěvu, testování splnění mnoha standardů. Široký rozsah cílových aplikací včetně počítačů/komponent, návrhu/ověřování, testování rychlých diferenčních elektrických linek a zachycení/analýza optických signálů.

PR_SDA3010_CZ1.jpg

Přístroj SDA3010 poskytuje jedinečné uživatelské rozhraní založené na systému Windows pro co nejjednodušší měření a zahrnuje také patentovanou technologii LeCroy X-StreamTM, jež umožňuje inženýrům provádět analýzy vysokorychlostních komplexních datových přenosů v reálném čase.
Analyzátor SDA3010 nabízí vzorkovací frekvenci 20 GS/s, velmi malé chvění spouštěče (3 ps), velkou paměť pro dlouhé záznamy – až 50 Mpts a je vybaven standardně funkcemi Q-Scale Jitter View, analyzačním balíčkem ASDA-J Jitter a možností 8B/10B dekódování. Volitelné vstupy s impedancemi 50 Ω a 1 MΩ jsou v oblasti 3 GHz raritou a činí tak z tohoto přístroje ideálního pomocníka pro všeobecné použití.
Jistota přizpůsobivosti
Jak se vyvíjejí nové standardy, jsou často potřeba specializované přístroje. Díky velké přizpůsobivosti přístroje SDA mohou být specializované parametry a funkce implementovány například pomocí programů MATLAB®, Mathcad®, Excel, VisualBasic apod. Tyto funkce mohou být poté vloženy do přístroje a používat se stejně jako ty standardně v přístroji obsažené.
Analyzační balíček ASDA-J Jitter
ASDA-J je první komplexní řešení pro vyhodnocování celkového chvění, stejně tak jako náhodného a deterministického chvění. Tento balíček nabízí kromě nejpřesnějšího měření jak optických, tak elektrických sériových signálů také možnost měření souvztažnosti mezi časovými analyzátory a vzorkovacími osciloskopy. S pomocí tohoto balíčku může jeden přístroj SDA provádět tatáž měření, která by předtím vyžadovala digitální osciloskop, časový analyzátor, vzorkovací osciloskop a měřič chybovosti bitů (BERT).
Výsledkem je tak jeden přístroj pro měření záchvěvů a významná úspora času a financí. Balíček ASDA-J umožňuje SDA3010 provádět měření záchvěvů zároveň jako vzorkovací osciloskop i časový analyzátor.
Q-Scale – pro detailní zobrazení záchvěvů
Poprvé uveden se sériovými analyzátory. Tato funkce umožňuje zobrazit grafickou reprezentaci klíčových částí záchvěvů. Jde o velmi výkonný nástroj při odstraňování zdroje záchvěvů v obvodech.
8B/10B dekódování
Softwarový balíček SDA8B10B poskytuje schopnost analyzovat zakódovaná data a zobrazit fyzickou vrstvu signálů spojených s daným datovým přenosem. Lze současně zobrazit průběh těchto signálů a symbolický obsah průběhu. Funkce výkonného vyhledávání umožňuje filtrovat naměřené průběhy pomocí definovaných posloupností symbolů. Schopnost dekódovat až čtyři současně zachytávané kanály umožňuje vykonávat víceproudové analýzy, které na jednokanálových přístrojích nejsou možné.
www.blue-panther.cz

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..