Google překladač: English Deutsch

Ve dnech 20. - 22. 2. 2008 se v areálu Incheba Expo Bratislava uskuteční již 2. ročník mezinárodního průmyslového veletrhu nových technologií a inovací ve strojírenství, elektrotechnice, energetice, chemickém a plynárenském průmyslu, biotechnologiích, energetické a surovinové soběstačnosti. Mezinárodní veletrh INDUSTRY EXPO se stal příležitostí pro vystavovatele z průmyslových a obchodních odvětví pro prezentaci nových technologií a inovací. Na ploše více jak 2500 m2 představí 106 vystavovatelů ze Slovenska, České republiky, Německa, Turecka, Rakouska a Polska nejnovější trendy a tendence v oblasti strojírenství, elektrotechniky, obráběcích strojů, chemie a biotechnologie.

Kromě nejnovějších technologií ve strojírenství, hutnictví, energetice a chemii je pro všechny návštěvníky připraven kvalitní odborný doprovodný program s množstvím zajímavých konferencí, přednášek a seminářů. Druhý ročník přinese několik novinek a zajímavých projektů. Trenčianska univerzita A.Dubčeka v Trenčíně organizuje konferenci s názvem Vzdělání = budoucnost Slovenska. Proběhne
1. mezinárodní finále technické soutěže mladých elektrotechniků a mezinárodní konference Chémia 2008.

INDUSTRY EXPO je místem střetnutí současné vědy, výsledkem lidského poznání a všech, kteří se zajímají jak bude vypadat moderní technologická budoucnost.

www.incheba.sk