Google překladač: English Deutsch

Společnost LeCroy představuje dva nové 1GHz oscilkoskopy WR Mxi a WS Mxi,
které nabízí vyšší věrnost signálu, komplexnější možnosti měření ve frekvenčním
pásmu do 1 GHz. Na základě analýzy potřeb svých klientů přišla společnost LeCroy s několika inovacemi. Jedná se o populární modely z řady WaveRunner a Wave Surfer v 1GHz provedení. Ve standardní výbavě tyto osciloskopy nabízejí plnou sadu analýz, zahrnující WaveScan (pokročilé vyhledávání a analytické funkce), WaveStream (rychlý přehledový mód) a LabNotebook (jedinečný nástroj pro dokumentaci naměřených výsledků a vytváření zpráv.

Jak již bylo řečeno M – řada osciloskopů nabízí dva modely WaveRunner MXi Osciloskop LeCroy WaveRunner MXi je nejlépe vybaveným osciloskopem ve své třídě. Nabízí maximální rychlost vzorkování až 10 GS/s, standardní paměť 12,5Mpts/ch (25Mpts/ch při prokládaném vzorkování). Ve standardní konfiguraci je WR MXi vybaven analýzami WaveScan, WaveStream, LabNotebook a Jitter analýzou. Dále nabízí Pokročilý balík matematických funkcí a měření, uživatelský software pro vytváření vlastních matematických funkcí a zpracování naměřených dat (VB Script, Matlab, MathCad, Excel).

WaveSurfer MXs Osciloskop
Osciloskop WaveSurfer MXs je opět 1GHz osciloskop, oproti osciloskopu WaveSurfer Xs nabízí větší standardní vzorkovací paměť rozšířenou na 10Mpts/ch. Maximální vzorkovací frekvence je 5GS/s. Stejně jako WaveRunner Mxi je tento osciloskop vybaven analýzami WaveScan, WaveStream a LabNotebook.
Užitné hodnotu osciloskopů WaveRunner Mxi a WaveSurfer MXs je dále možné rozšířit pomocí celé řady přídavných optionů. Mezi ně patří například analýza sériových sběrnic I2C, SPI, UART, RS-232, CAN, LIN a FlexRay, 18-ti nebo 36-ti bitový logický analyzátor MSO, Power Measurement Option pro návrh a odlaďování výkonových obvodů a mnoho dalších.
www.blue-panther.cz

Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..