Google překladač: English Deutsch
uEye kamery s CCD senzorem Sony ICX-445!

Společnost IDS Imaging Development Systems před časem uvedla na trh kamery s novým CCD senzorem ICX-445 vyvinutým v laboratořích firmy Sony. 1/3“ senzor s rozlišením 1280 × 960 pixelů vyniká především vysokou rychlostí snímání a výjimečnou citlivostí na světlo. Senzor je mimořádně citlivý zejména v blízké infračervené oblasti, a tak vzhledem ke svým vlastnostem je jeho ideální využití především v oblasti průmyslového prostředí a v oblasti vývoje systémů pro monitorování silničního provozu.

Senzor ICX-445, pro černobílé a barevné snímání, je integrován v následujících modelech uEye kamer:

USB SE ve standardním zapouzdření, dále pak v USB RE s krytím IP65/67 a ve všech modelech s rozhraním Gigabit Ethernet. V porovnání s osvědčeným 1/2“ senzorem ICX-205 vyniká nový senzor především téměř dvojnásobnou citlivostí a dosahuje až dvojnásobné rychlosti snímání.

Kamery s USB rozhraním dosahují rychlosti snímání až 25 snímků za sekundu, zatímco GigE kamery uEye SE a robustní model RE s krytím IP65/67 až 28 snímků za sekundu. GigE UI-6140HE, v současné době nejvyšší model IDS uEye kamer, dosahuje dokonce rychlosti snímání až 40 snímků za sekundu.

Všechny kamery vybaveny senzorem ICX-445 jsou podporovány ovladači ve verzi 3.60 a vyšší. Nejnovější verze softwaru SDK a ovladačů jsou volně dostupné ke všem kamerám uEye. Pomocí standardních rozhraní, jako jsou DirectShow, ActiveX, TWAIN nebo GEN<i>CAM, je integrace kamer uEye do aplikací velice jednoduchá. K dispozici jsou DEMO programy se zdrojovými kódy v programovacích jazycích C, C++, C# a VB.NET, a také ovladače pro programy na zpracování obrazu, kterými jsou např. LabView, NeuroCheck, HALCON a další.

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript