Google překladač: English Deutsch

Specializovaný server www.vypinac.cz nabízí zajímavou službu pro ty, kteří si nevědí rady s výběrem nejvhodnějších zásuvek a vypínačů. Na uvedených stránkách si mohou zájemci prostřednictvím internetu nahrát fotografie svého vlastního interiéru a přiřazovat k nim jednotlivé vybrané produkty. „Lidé si tak mohou jednoduše vyzkoušet, jaké barvy či druhy vypínačů se jim hodí do kuchyně, koupelny a jednotlivých pokojů, zda mají zvolit vypínače s barevnými rámečky nebo třeba luxusní verzi v provedení dřevo či kov,“ vysvětluje Jana Kaňovská z marketingového oddělení společnosti Schneider Electric, která vyrábí a na český trh dodává vypínače a zásuvky značky Unica.

Pokud někdo dům teprve staví nebo nemá fotografie svého nového bytu, může si na stránkách www.vypinac.cz přiřazovat jednotlivé produkty k pěti nahraným interiérům, které jsou na serveru k dispozici a u nichž lze libovolně měnit barvy pozadí. V rámci stránek si rovněž mohou zájemci vybrat vlastní sestavu vypínačů, zásuvek či stmívačů, přičemž program k nim jednoduše vyhledá technické parametry a orientační ceny, takže vytvoří vlastně nákupní seznam či objednávku jednotlivých výrobků. Zároveň je na stránkách uveden kompletní seznam prodejních míst (velkoobchodů a hobbymarketů), kde je Unica k dostání, stejně jako seznam partnerských elektroinstalačních firem.

Vypínače a zásuvky Unica díky své jedinečné konstrukci poskytují uživateli nebývalý komfort a zároveň úplnou volnost ve výběru designu a barev dané aplikace. Řada Unica nabízí tři základní designová řešení Basic, Colors, Plus a luxusní řešení pro náročné zákazníky s označením TOP. V této kategorii je možné vybírat z 28 designových variant, které mohou být kombinací stříbrného či grafitového přístroje s rámečky vyrobenými z ušlechtilých dřev nebo různých typů kovů.

Kromě základních typů vypínačů a zásuvek nabízí Schneider Electric také dvojzásuvky, několik variant stmívačů, termostatů, ovládačů žaluzií, meteostanic či datových zásuvek.