Technika News 02.08.2012
02. srpna 2012 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Výběr aktuálních zpráv  
DMG a MORI SEIKI spojují svoje aktivity

dmg-moriPo úspěšné integraci na mnoha jiných trzích – jako je německý, asijský, trh USA a japonský trh – bude i evropský trh rozvíjen společným úsilím. DMG a MORI SEIKI spojují své aktivity v České a Slovenské republice od 1. 5. 2012. DMG / MORI SEIKI Czech odpovídá za celý prodej & servis a podporu celého produktového portfolia obou těchto výrobců.

Celý článek...
Ohřívač vody John Wood umí šetřit

Polaris1Plynový ohřívač teplé vody John Wood Polaris pracuje s moderní kondenzační technologií ohřevu, díky které je až o 20 % úspornější než konvenční zařízení tohoto druhu. Kondenzační ohřev vody využívá i zbytkovou energii spalin, díky čemuž je tento ohřívač schopen ušetřit na nákladech za teplou vodu až 11 tisíc korun ročně. Nerezové provedení zásobníku a výměníku tepla navíc až dvojnásobně prodlužuje jeho životnost.

Celý článek...
Tablet místo myši?

alza-01Pojem tablet se v poslední době vžil pro označení dotykové obrazovky na prohlížení internetu. Ovšem dříve než první iPad a jeho obdoby od jiných výrobců spatřily světlo světa, existovaly již tablety úplně jiného druhu – ovládací zařízení pro grafické editory.

Celý článek...
BITO – inovativní řešení skladování

bito-01BITO skladovací technika CZ s. r. o. je 100% dceřiná společnost předního německého výrobce statických a dynamických regálových systémů a širokého sortimentu přepravek a boxů. V závodech Meisenheim a Lauterecken vyrábí BITO na provozní ploše 130 000 m2 inovativní program výrobků, orientovaný na zákazníka, v nejvyšší kvalitě.

Celý článek...
CAD Studio a.s. na StreamTech.tv

streamtechOd svého vzniku se firma CAD Studio (původně založena 1991) orientuje na dodávky kompletních CAD/CAM, GIS/FM, PLM a dalších podnikových řešení a související CAD služby. Pracovníci CAD Studia používají v každodenní praxi špičkové technické a programové vybavení. To garantuje nejen kvalitu služeb, ale i dokonalé zvládnutí tak široké problematiky, jakou oblast CA-technologií bezesporu je. Potvrzením těchto kvalit je opakované ocenění firmy tituly jako Autodesk Platinum Partner (původně "Gold"), Autodesk Top Dealer, Autodesk Industry Accreditation AEC a Autodesk Training Center a další.

Celý článek...
Ocel Raex odolná proti opotřebení, pro náročné použití v těžebním průmyslu

ruuki-01Ocel Raex odolná proti opotřebení od společnosti Ruukki byla navržena tak, aby vydržela i ty nejnáročnější podmínky, proto představuje bezpečnou a nákladově efektivní volbu pro potřeby těžebního průmyslu. I přes svou vysokou pevnost a tvrdost se ocel Raex může pochlubit dobrou svařitelností a tvářitelností.

Celý článek...
Diamant jako řezný materiál

walter-01Podívejme se trochu do historie a současnosti diamantu jako prostředku na obrábění. Pokusíme se Vám přiblížit, jak diamant vzniká a k čemu všemu se používal a dnes používá.

Celý článek...
AEC dosáhla úrovně Affiliate Elite v rámci RSA SecurWorld Programu

aecSpolečnost AEC, člen Cleverlance Group, v říjnu 2011 uzavřela dohodu o participaci v programu SecurCare Provider společnosti RSA pro řešení RSA enVision. K dnešnímu dni se jí navíc podařilo dosáhnout úrovně Affiliate Elite v rámci RSA SecurWorld Programu. „Vnímáme to jako velkou výzvu a závazek vůči našim zákazníkům a samozřejmě i společnosti RSA, ale také jako potvrzení našeho dlouhodobého dominantního postavení na trhu bezpečnosti,“ uvedl Jan Rulíšek, obchodní ředitel AEC. „Disponujeme širokým a zkušeným týmem technických specialistů, kteří zajišťují veškeré fáze dodávky projektů včetně technické podpory našim zákazníkům s využitím nejmodernějších technologií i pro nejnáročnější řešení a požadavky klientů.“

Celý článek...
Úspěchy ČR v ESA

esa1Česká republika je na konci svého prvního čtyřletého období v Evropské kosmické agentuře (ESA) a již nyní lze hovořit o tom, že uspěla. Vyplývá to z analýzy České kosmické kanceláře (CSO), která toto čtyřleté období hodnotila a zároveň překládá doporučení pro nadcházející čtyři roky. Podle ní by se měla, s ohledem na dosažené výsledky, podpora českého zapojení do kosmických aktivit v rámci volitelných programů zdvojnásobit.

Celý článek...
Tiskárna
Další zprávy
Aktuality
Tablet místo myši?
CAD Studio a.s. na StreamTech.tv
Úspěchy ČR v ESA
DMG a MORI SEIKI spojují svoje aktivity
Novinky na StreamTech.tv pro 30. týden
Malý canon EOS M
Obrábění
Diamant jako řezný materiál
Proklatě dlouhé lopatky
ISCAR ČR s.r.o. – AKCE TÝDEN na StreamTech.tv
Čínská pobočka PRAMETU v červnu překonala roční plán
Obrábění titanových leteckých dílů
Pramet ovládl ruskou železnici
Kalendář akcí
<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobe
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2012 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2012 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán 2012