T+Tnews 25. 9. 2020
25. září 2020 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Voices of Industry
Výběr aktuálních zpráv Další zprávy
Možnosti a způsoby průmyslového lepení

Kaletech 01V oblasti spojování materiálů je lepení jednou z nejběžnějších metod, kterou každý známe z domova například v podobě sekundového lepidla či lepicí pásky. Průmyslové lepení je oproti běžnému lepení mnohem komplexnější proces, neboť jsou na výsledný spoj kladeny přísnější požadavky. Pojďme se tedy podívat, jak a co se lepí za zavřenými dveřmi továren.

Celý článek...
Endress+Hauser Water Challenge – na cestě pro dobrou věc

Endress H water challenge 1Akce Endress+Hauser Water Challenge má za cíl poskytnout lidem po celém světě lepší přístup k čisté vodě. Charitativního běhu na podporu projektu pomoci s dostupností vody se zúčastnilo kolem 250 zaměstnanců.
Být aktivní společně pro dobrou věc: to je myšlenka Endress+Hauser Water Challenge. V rámci lokálních akcí darují zaměstnanci pevně stanovenou částku za každý uražený kilometr a společnost poté celkovou vybranou částku zdvojnásobí.

Celý článek...
Panasonic Industry: Jak dát o sobě vědět v průmyslu

Panasonic 01 Od-miniaturníhJak by to bylo jednoduché pokud by se dal na stránkách časopisu detailně popsat úspěšný projekt. Popsat krok za krokem technologie a procesy, které zrychlili výrobu, snížili náklady a eliminovali zmetkovitost. Celý článek by mohl být doplněn obrázky s detaily provedení, grafem navrácení investice a rozhovorem se CEO o úspěšnosti celého projektu. Realita není až tak jednoduchá.

Celý článek...
Internetové rádio je v rozhlasových ústřednách Dexon standardem

Dexon 27828Český výrobce Dexon udává v rozhlasových ústřednách směr. Nyní překvapil. Do standardní řady digitálních rozhlasových ústředen JPA 1xx6 „dostal" internetová rádia vč. WiFi a LAN připojení. Samozřejmě nechybí čtečka hudby z SD karty nebo USB, a Bluetooth.
JPA 1186, JPA 1306 a JPA 1506 je další řada rozhlasových ústředen. Jsou komfortní, ale také robustní - testované v přísných podmínkách.

Celý článek...
SNĚM SVAZU PRŮMYSLU A DOPRAVY 5. 10. ONLINE

SP lg 1Svaz průmyslu a dopravy letos svůj tradiční Sněm odvysílá 5. října z virtuálního studia. Reaguje tak na aktuální epidemiologickou situaci a rostoucí počet nakažených onemocněním COVID-19. Obsah nejdůležitější akce Svazu průmyslu se nezmění. Svou osobní účast přislíbil i předseda vlády ČR Andrej Babiš. Členové Svazu průmyslu a dopravy se budou moct Sněmu aktivně zúčastnit díky speciálně připravenému webovému rozhraní.

Celý článek...
Panasonic otevírá webovou akademii – WAPIC

Panasonic wapic logoSeriál technických on-line seminářů
V rámci průmyslové divize firmy Panasonic byly dříve jednotlivé výrobkové skupiny (např. elektronické součástky, senzory, svařovací roboty, osazovací automaty, řídicí systémy apod.) zastoupeny různými prodejními kanály. Panasonic nyní tyto produktové skupiny spojuje do jednoho širokého portfolia a všechny s průmyslem související aktivity budou nově zastřešeny značkou Panasonic Industry. Tomuto tématu, včetně představení produktových skupin, služeb a klíčových projektů, se bude věnovat podzimní seriál virtuálních seminářů WAPIC (Webová Akademie Panasonic Industry Czech).

Celý článek...
 
Aktuality
Internetové rádio je v rozhlasových ústřednách Dexon standardem
SNĚM SVAZU PRŮMYSLU A DOPRAVY 5. 10. ONLINE
Nové audio brýle Bose Frames s vylepšeným zvukem
Podpořte české golfové profesionály, staňte se partnerem Grandfinále
Hledáme nového kolegu do redakce časopisu Technika a trh
Renault představuje první „100 % elektromobilní” město ve Francii
Obrábění
Vrtací korunky DrillMeister s novým karbidem AH9130
Unikátní řešení třískového obrábění od společnosti MCM
Citlivý upínač nástrojů
CNC Software partnerem KYOCERA SGS Precision Tools
Hexagon uvedl na trh vysoce kvalitní sklíčidla
Veletrh TMTS2020 se transformoval na digitální výstavu
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobě
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2020 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Tento e-mail byl zaslán na adresu [EMAIL]. Pokud si již nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo prosím kontaktujte redakci.
Technická realizace: Webservis © 2020 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán