T+Tnews 14. 8. 2020
14. srpna 2020 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Voices of Industry
Výběr aktuálních zpráv Další zprávy
Renault představuje první „100 % elektromobilní” město ve Francii

RenaultObyvatelé Appy v Ariège, jednoho z nejizolovanějších měst Francie, zavádí elektromobilitu s novým ZOE. V posledních letech se stal rozvoj elektromobility důležitým společenským tématem. Představy o uvědomělejším, ekologičtějším světě, jehož je elektromobilita součástí, se stávají realitou. S cílem dokázat, že přejít k elektrické mobilitě může každý, vypracoval Renault ve spolupráci s Publicis nový plán na vytvoření prvního ,,100% elektromobilního" města ve Francii. Tím městem je Appy.

Celý článek...
Napájení vašich instalací nebylo nikdy jednodušší!

Murr 1 Kampagnen-Hero PowerAutomatizované systémy a zařízení vyžadují spoustu energie. S rostoucí složitostí koncepcí instalací se neustále zvyšuje počet zařízení obsažených v těchto instalacích. Všechna tato zařízení využívají komponenty jako IO moduly, senzory, pohony, kamery či světelné zdroje. Vlivy Industry 4.0 a Idiot vedou k rostoucím požadavkům na řízení procesů a na získávání zpětných vazeb. Také mechanické pohony přecházejí od pneumatických k elektrickým, které zvyšují nároky na spotřebu energie v místě instalace. Pro napájení energeticky náročných aplikací jsou zapotřebí jednoduchá řešení, jako jsou například standardizované napájecí konektory od Murrelektronik.

Celý článek...
Nevěřte chrastítkům. Pořádná hudba nebo film chtějí prostě pořádné reprosoustavy

largo70nastojanu aNormal 0 21 Styl, propracovaný vzhled, výborný zvuk a řada ocenění. To jsou HiFi reprosoustavy českého výrobce Dexon. Navíc v dostupné ceně.O reprosoustavách Dexon Largo můžeme směle říci, že ve své cenové kategorii posouvají laťku designového zpracování i zvukového projevu. Více, než roční vývoj je opravdu znát a výsledek si nezadá s mnohem dražší konkurencí. Jejich vzhled je praktický a luxusní zároveň. Horní a přední stěna je matně černá, potažena speciální folii imitující kůži. Boční a zadní stěna je tmavě hnědá, s barevným nádechem dřeva třešně. Určitě se vám zalíbí i zaoblené hrany, které minimalizují difrakční jevy. Další designovou vychytávkou je nakloněná přední stěna, pro vyrovnání fázových posuvů zvuku. Součástí každého balení je i odnímatelný přední rámeček s průzvučnou tkaninou černé barvy.

Celý článek...
Nabídka digitálních služeb prokazuje svou hodnotu během koronavirové krize

Endress 1 EH 2020 digitizat

Nabídka digitálních služeb: Prostřednictvím služby Visual Support pomáhá společnost Endress+Hauser zákazníkům na dálku s jejich servisními úkony.

Společnost Endress+Hauser spustila službu Visual Support poskytující vzdálenou pomoc pracovníkům údržby. Mimořádná doba vyžaduje mimořádná opatření: Z tohoto důvodu společnost Endress+Hauser vydala svou servisní aplikaci Visual Support během koronavirové krize ještě před plánovaným termínem.

 

Celý článek...
Jedinečná nabídka polohovacích prvků pro libovolnou aplikaci

Přenáší významné zatížení, vyrovnávají stroje a zajišťují nezbytnou přilnavost. Polohovací nohy patří mezi nejvýznamnější normované díly s širokou škálou designových řešení.

 

Celý článek...
Program URBIS SMART CITY FAIR pomůže obcím s překonáním krize po koronaviru

Urbis 490X500  urbis-2020-4Nejen komerční sféru, ale i státní správu značně poznamenala pandemie koronaviru. Kromě negativních dopadů ale poukázala na příležitosti inovativních řešení. Právě na ty se od 2. do 4. září zaměří veletrh URBIS SMART CITY FAIR, který se koná na brněnském výstavišti.

Celý článek...
Aktuality
Renault představuje první „100 % elektromobilní” město ve Francii
Program URBIS SMART CITY FAIR pomůže obcím s překonáním krize po koronaviru
62. Mezinárodní strojírenský veletrh se bude konat až v roce 2021
Výstražné reflexní oděvy: spolehlivé a příjemné i v horkém letním počasí
Sygic GPS Navigation přidává do navigace mobilní radary
Bezpečnostní rám z VUT automaticky pozná, zda má pracovník správné ochranné vybavení
Obrábění
Hexagon uvedl na trh vysoce kvalitní sklíčidla
Veletrh TMTS2020 se transformoval na digitální výstavu
Univerzální rychlovýměnný systém pro manipulaci dílů o hmotnosti až 50 kg
Webinář
Zajistěte si svou digitální budoucnost, překonejte krizi!
WALTER představuje nový úsporný univerzální stroj HELITRONIC RAPTOR k výrobě a ostření nástrojů
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobě
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2019 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Tento e-mail byl zaslán na adresu [EMAIL]. Pokud si již nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo prosím kontaktujte redakci.
Technická realizace: Webservis © 2019 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán