T+Tnews 21. 2. 2020
21. února 2020 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Výběr aktuálních zpráv Další zprávy
Zveme vás na veletrh Aquatherm 2020

VW1 0113Ve dnech 3.–6. března 2020 se na výstavišti v Letňanech bude konat již 23. ročník veletrhu technického zařízení, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy Aquatherm Praha. V pěti halách se návštěvníkům představí více jak 210 vystavovatelů z řad tuzemských i zahraničních výrobců a dovozců vytápěcí, ventilační, klimatizační, sanitární, měřicí a regulační techniky.

Celý článek...
Voices of Industry – Pavel Rak ml. (macmatic)

voices rakV dalším díle mezinárodní názorové platformy Voices of Industry se Vám představí obchodní ředitel společnosti macmatic Ing. Pavel Rak, ml., který se rozpovídal o novém firemním sídle, novém navázání spolupráce s italskou společností MCM S.p.A., rozšíření služeb o novou oblast a dalších plánech... Voices of Industry se bude opět natáčet i v tomto roce, místem bude veletrh AMPER. V případě zájmu o zapojení se můžete stále ještě hlásit na email: nudera@ccb.cz

Celý článek...
Podpořte začínající české golfové profesionální hráče

golf-agt-winners-2019-250Staňte se partnery letošní Czech PGA Tour. A třeba již na zahajovacím turnaji ve Slavkově 19. – 23. května 2020! Včetně hracích míst již od 15 000 Kč...
https://www.golfinfo.cz/golf-v-cr/czech-pga-tour-2020-zacina-ve-slavkove-a-vy-muzete-byt-u-toho

 

Celý článek...
Nové vydání časopisu T+T Technika a trh

tt-20200220 123111Nejnovější vydání časopisu T+T Technika a trh se věnuje aktuálním trendům v oblasti kompresorů, stlačeného vzduchu či automatizace. Jsme součástí veletrhu Aquatherm Praha 2020, kde jsme mediální partneři a budeme distribuovat i náš časopis. Celý časopis můžete číst zdarma na našem portálu v elektronické verzi. Najdete na něm i starší vydání.

Celý článek...
HIWIN hlásí za rok 2019 zisk a plánuje posílení aktivit u polohovacích lineárních systému stavěných na míru požadavkům zákazníka

hiwin1Společnost HIWIN s.r.o., přední dodavatel lineární techniky, zveřejnila ekonomické výsledky za rok 2019. Celkový obrat dosáhl 343,9 milionu korun. Ve srovnání s předchozím rokem došlo k poklesu o 8 %, ve srovnání s rokem 2017 pak k růstu. Zisk před zdaněním dosáhl částky 30,1 milionu korun.

Celý článek...
Univerzální rychlovýměnný systém pro manipulaci dílů o hmotnosti až 50 kg

schunk SWS-046Pneumatický rychlovýměnný systém SCHUNK SWS-046 umožňuje rychlou a spolehlivou výměnu různých koncových efektorů, ať už se jedná o uchopovací systémy nebo nástroje. Se svými čtyřmi montážními plochami pro volitelné moduly nabízí celou řadu možností napájení připojeného efektoru pneumaticky, hydraulicky nebo elektricky.

Celý článek...
Svařování LaserHybrid boduje u vytlačovaných profilů

fronius 1-PW PPIC AST AluMeDodavatel autodílů Alu Menziken sází při svařování vytlačovaných profilů na svařovací postup LaserHybrid. Ten nabízí oproti velmi rozšířenému třecímu svařování s promíšením (Friction Stir Welding) rozhodující výhody: podléhá minimálnímu opotřebení, přesahy materiálu nejsou žádný problém a lze jím svařovat jak tupé, tak i koutové svary.

Celý článek...
Ochrana před teplem, zářením a jiskrami

mewa-Dynamic Flame Extreme MEWA vyvinula třetí variantu ochranného oblečení pro sváření. Nová bezpečná řada z kolekce MEWA Dynamic nabízí volnost pohybu, pohodlí a slušivý vzhled i při náročné práci. Praha, prosinec 2019: Svářeči potřebují speciální ochranné oblečení. Kdo sváří jen občas, potřebuje jiné vybavení než ten, který se této činnosti v práci věnuje takřka neustále.

Celý článek...
HENNLICH na Amperu představí kolaborativního robota od Hanwha

hennlich obr3Další střípek do mozaiky robotika ve svém portfoliu představí na veletrhu Amper litoměřická společnost HENNLICH. Technický distributor mezi své produkty nově zařadil kolaborativního robota HCR jihokorejské společnosti Hanwha. Kobota je možné využít v celé řadě činností a aplikací v průmyslu od balení, leštění, přes montáž, manipulaci s materiálem až po svařování, pick & place aplikace nebo obsluhu CNC strojů.

Celý článek...
Aktuality
Voices of Industry – Pavel Rak ml. (macmatic)
Podpořte začínající české golfové profesionální hráče
HIWIN hlásí za rok 2019 zisk a plánuje posílení aktivit u polohovacích lineárních systému stavěných na míru požadavkům zákazníka
Zveme vás na veletrh Aquatherm 2020
Voices of Industry – Tomáš Soóky (3Dwiser)
Jeden obvod pro všechna zařízení
Obrábění
Svařování LaserHybrid boduje u vytlačovaných profilů
Digitální dvojče: dokonalý nástroj pro zvýšení bezpečnosti výroby
Svařování ve vnitřním prostoru ocelových konstrukcí
Slévárna Kovosvitu MAS a VŠTE zahajují výzkum zaměřený na výrobu odlitků určených pro extrémní podmínky
DMG MORI utváří výrobu orientovanou na budoucnost
Nové kotoučové frézy Seco 335.18 a 335.19
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobě
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2019 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Tento e-mail byl zaslán na adresu [EMAIL]. Pokud si již nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo prosím kontaktujte redakci.
Technická realizace: Webservis © 2019 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán