Technika News 05.04.2012
05. dubna 2012 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Výběr aktuálních zpráv  
ThreadLoc

arnoldAsi každý má nemilé zkušenosti se ztrátou nějakého šroubku, jako např. šroubku z ramínka od brýlí, nebo kliky od dveří. V nejhorším případě to může vést k opravdu nebezpečným situacím. Společnost Arnold Umformtechnik vyvinula unikátní kompletní řadu chemického a mechanického blokovacího systému ThreadLoc. Díky tomu už prakticky nelze ztratit jakýkoliv šroub, který drží pevně připevněn v jakékoli situaci.

Celý článek...
Spolehlivá detekce hladiny pomocí inovační impedanční metody

braumerHladinové kapacitně-impedanční spínače LBFS od firmy Baumer jsou spolehlivou alternativou široce rozšířených vibračních spínačů. Spínače LBFS dokážou snímat také hladinu viskózních kapalin a suchých materiálů a mohou být namontovány do tanků, zásobních nádrží nebo potrubí v libovolné pozici. Měření není ovlivňováno prouděním, turbulencemi, bublinami, pěnou ani rozptýlenými tuhými částicemi. Kompaktní, hladká hlavice senzoru je odolná proti ulpívání média. Krátká doba odezvy umožňuje rychlou detekci hladiny při plnění nádrží, a to za současného udržení velké přesnosti a spolehlivosti.

Celý článek...
Plnou parou vpřed

Highway_XLPozornost strojních konstruktérů přitahuje nová komplexní sada kmenových dat EPLAN Fluid, určená speciálně pro návrh systémů z hydraulických komponent v prostředí EPLAN. Přináší nové standardy pro transparentnost projektových prací a dokumentace, zvláště při interakci s databázovými soubory. EPLAN Fluid je spolehlivý základ pro návrh složitých hydraulických mechanismů.

Celý článek...
Regulace procesu pájení a svařování drátů

faulhaberAť už se jedná o pájení, indukční pájení nebo laserové sváření, velice často je spojovanýmmédiem kus drátu nebo kovu. Systém musí potom přesně zvolit a umístit spojovaný materiál na přesnou pozici a to bez jakýchkoli otřesů a pohybů během celého procesu. Nový automatický podavač s mikromotorem společnosti Faulhaber nyní poskytuje spolehlivé řešení těchto problémů. Abychom zajistili stejné výsledky po celou dobu procesu, je důležité dodržet množství dodaného materiálu a teplotu. Společnost EUTECT GmbH vyvinula nastavitelný podavač pájecího a svařovacího materiálu. Automatický záznam množství pájecího materiálu umožňuje optimální dávkování a zároveň provádí záznam dat k následnému zpracování. Na novém flexibilním a přesném podávacím systému pracovali experti na svařování společnosti EUTECT a specialisti na mikromotory společnosti FAULHABER.

Celý článek...
Tiskněte více, plaťte méně

epsonSpolečnost Epson reaguje na poptávku po bezproblémovém, nízkonákladovém tisku a uvádí na vybrané trhy svou první řadu inkoustových tiskáren vybavených integrovaným systémem velkokapacitních inkoustových nádržek. Tiskárny byly navrženy k efektivnímu, spolehlivému tisku a nabízejí uživatelům možnost doplnění inkoustových nádržek bez nepořádku nebo problémů, ke kterým dochází u jiných doplnitelných systémů. Každá tiskárna nabízí mimořádně nízké náklady na tisk jedné stránky, přičemž tiskárny jsou plně kryty zárukou Epson.

Celý článek...
Nepřerušitelné zdroje UPS od firmy Eaton

eatonDatová, centra, nemocnice, banky nebo supermarkety vyžadují nepřetržitý přístup k elektřině. To jim zajišťují nepřerušitelné zdroje napájení – UPS (Uninterruptible Power Supply), které jsou zálohou pro případ, že hlavní zdroj napájení selže. Jenže jak zjistit, že je záložní zdroj funkční, bez toho, že by jej bylo třeba každý den fyzicky zkontrolovat? Společnost Eaton našla řešení v podobě systému pro vzdálenou správu Netbiter od firmy HMS Industrial Networks. Eaton tak má k dispozici data z každého zdroje UPS v reálném čase, a to umožňuje zrychlit servis a omezit cestovní náklady pracovníků údržby.

Celý článek...
Netbiter od HMS zdarma

HMSSpolečnost HMS nabízí svým zákazníkům zdarma nástroj Netbiter Argos pro vzdálenou správu,nyní již v devíti jazycích. Systém pro vzdálenou správu Netbiter, založený na práci v cloudu, umožňuje uživatelůmdohlížet na činnost provozních zařízení, jako jsou elektrocentrály a dieselagregáty, větrné turbíny, zásobní nádrže apod., prostřednictvím počítače v kanceláři, notebooku nebo chytrého telefonu. HMS nyní nabízí služby datového centra Netbiter Argos (www.netbiter.net) zdarma.

Celý článek...
Frézy Double Octomill ™ 05 od Seco – dobré věci přicházejí v malých balíčcích

secoFréza Double Octomill 05 s břitovými destičkami sešestnácti řeznými hranami a při hloubce řezu do tří milimetrů je novým nástrojem pro menší stroje,nabízejícímvysokou produktivitu i při nízkých výrobních nákladech.
Čelní fréza Seco Double Octomill 09 sklízí velké úspěchyve vysokoproduktivním obrábění, je však určenápro velké obráběcí stroje. S příchodem frézy Double Octomill 05, která se vyznačuje menšími břitovými destičkami a poloviční hloubkou řezu v porovnání sesvým větším sourozencem, se oblast použití fréz rozšířila.Fréza Double Octomill 05 je speciálně navržena pro aplikace na malýchstrojích, kde hloubka řezu do tří milimetrů je dostačující.

Celý článek...
11. virtuální výtahářský veletrh 2012

vytah_1VÝTAHY SERVER, český národní internetový server pro obor výtahy a zdvihací zařízení, vás zve na již 11. VIRTUÁLNÍ VÝTAHÁŘSKÝ VELETRH, který se koná na internetové adrese www.vytahy-veletrh.cz od 1. 4. do 30. 4. 2012.

Na této mimořádné internetové akci se můžete opět jednoduše on-line seznámit s novinkami i stávajícím výrobním programem předních českých i zahraničních společností působících v oborech VÝTAHY, STAVEBNÍ VÝTAHY, ESKALÁTORY, POJÍZDNÉ CHODNÍKY, PLOŠINY PRO INVALIDY a OSTATNÍ ZDVIHACÍ ZAŘÍZENÍ.

Celý článek...
Nový informační panel řízení životního cyklu SIEMENS

SiemensNový informační panel řízení životního cyklu ve vysokém rozlišení (High Definition Product Lifecycle Management - HD-PLM) bude součástí všech PLM produktů nabízených společností Siemens PLM Software. Uživatelům v těchto produktech umožní získávat informace přímo z dat a na jejich základě dělat vysoce efektivní rozhodnutí, podložená maximálním množstvím informací.

Celý článek...
Další zprávy
Aktuality
ThreadLoc
Spolehlivá detekce hladiny pomocí inovační impedanční metody
Regulace procesu pájení a svařování drátů
Tiskněte více, plaťte méně
11. virtuální výtahářský veletrh 2012
Největší závod dřevorubecké špičky Evropy
Obrábění
Frézy Double Octomill ™ 05 od Seco – dobré věci přicházejí v malých balíčcích
Vysokoproudové řezání nerezové oceli od Hypertherm
Vytváření závitů na strojích Matrix
Zvýšení produktivity obrábění litiny
Obrábění dílů pro letecký průmysl
Prototypové formy na plasty pro ověřování sérií
Kalendář akcí
<<  Listopad 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobe
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2012 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2012 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán 2012