Technika News 29.03.2012
29. března 2012 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Výběr aktuálních zpráv  
Bezpečnostní světelné záclony SL-V

SLV3-3Viditelná indikace stavu, detekce předmětů 5 mm od hrany záclony, doba odezvy od 7 ms, automatický spouštěcí cyklus, krytí IP67, velmi odolné provedení a jednoduchá instalace, unikátní na trhu. K tomu možnost umístit záclony za sebou, bez mrtvé zóny mezi nimi: nové bezpečnostní světelné záclony SL-V jsou nejkomplexnější řešení na trhu. Bezpečnostní světelné záclony SL-V nabízejí uživatelům mnoho výhod.

Celý článek...
Hliníkové žebříky a lešení

zagZARGES je v Evropě vedoucí firmou v oblasti technika pro práci ve výškách a logistika. V produktech ZARGES, kterých je na výběr více než 500, je sjednocena inovativní technologie a 75 let zkušeností se zpracováním hliníku. Se sortimentem firmy se můžete seznámit na jejích stránkách nebo na StreamTech.tv.

www.StreamTech.tv

 

Celý článek...
Školení ve školicím centru CMMS Štúrovo

cmmsCMMS Vás zve na školení

APLIKACE NEJNOVĚJŠÍCH VÝPOČETNÍCH METOD A TECHNOLOGIÍ VE VIBRAČNÍ DIAGNOSTICE

Termín konání: 23. až 27. 4. 2012

Místo konání: Školicí Centrum CMMS, Štúrovo, Slovensko

Celý článek...
Optimalizace správy dílů pomáhá plnit plán výroby

eplanSpolečnost Fischcon PV, nizozemský výrobce hydraulických jednotek a hasicích systémů používaných při hledání ložisek ropy a zemního plynu, zjistila, že jednotný a transparentní proces pro správu nákupu autorizovaných dílů urychluje  plnění objednávek a poskytuje zákazníkům mnoho výhod.
 

Celý článek...
Inteligentní řízení elektrické energie pro domácnosti

SMA_Sunny_Backup_Sunny_Home_ManagerPro další rozvoj fotovoltaiky je důležité, aby bylo zajištěno nejen bezpečné připojení energie vyrobené ze slunce do rozvodné sítě, ale i její maximální využití přímo v místě výroby. Společnost SMA proto přináší řešení v podobě přístroje Sunny Home Manager, jež zajišťuje komplexní a inteligentní řízení spotřeby energie v domácnosti.
Sunny Home Manager si dokáže z internetu stahovat aktuální předpověď počasí pro danou lokalitu a díky tomu předpovídat intenzitu slunečního záření i výrobu energie z domovního FV systému. Kdo chce aktivně zvyšovat míru vlastní spotřeby solární energie, může si pořídit Sunny Home Manager i s kompatibilními rádiově spínanými zásuvkami, které jsou vybavené funkcí pro sledování činnosti elektrických spotřebičů.

Celý článek...
Nejnovější verze návrhových aplikací AutoCAD 2013

autocad_2013_boxshot_pptSpolečnost Autodesk, světový lídr v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru, představila nejnovější verze svých stěžejních 2D a 3D CAD návrhových aplikací AutoCAD 2013. Patří mezi ně AutoCAD LT 2013 aAutoCAD 2013. Nový software se vůbec poprvé může přímo připojitke službě AutoCAD WS a dalším cloudovým službám společnosti Autodesk, které poskytují uživatelům vzdálený přístup k jejich návrhům a spolupráci na projektechprakticky odkudkoli.

Celý článek...
Nové nástroje pro techniky v matematickém softwareMaple 16

M16_PressRelease2Maplesoft™ dnes představuje novou verzi svého klíčového produktu - software Maple™, který je určen pro matematické výpočty a simulace nejen pro matematiky, ale i inženýry a vědce. S Maple 16 představuje firma Maplesoft nové a vylepšené nástroje i techniky pro tzv. Clickable Math™, kterými posunuje laťku standardů užívání matematického software na novou a inovativní úroveň.

Celý článek...
Velikonoce na Kaskádě

kaskadaMilí obchodní přátelé, víte, že dle statistik Českého hydrometeorologického ústavu má Brno a okolí v dubnu nejvyšší teploty ze všech golfových destinací v ČR, a tak je golfová sezona na Kaskádě v dubnu již v plném proudu? I proto jsme pro vás připravili na 7. – 9. dubna speciální velikonoční nabídku spojenou jak s wellness, tak s golfem. Cena 7 200,-Kč za 2 osoby zahrnuje – ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní na dvě noci, 3 x green fee pro každého (!), zdarma vstup na cvičné plochy, drivingové míče, zdarma hru na golfové akademii a vstup do wellness centra. Tento balíček si můžete objednat na čísle 541 511 711, nebo na: recepce@golfbrno.cz.

 

Celý článek...
Elektropohony pro jízdní kola

BionX_elektrosadaSpolečnost AZUB Bike uzavřela na sklonku loňského roku exkluzivní smlouvu s kanadskou společností BionX, a pro jarní sezonu 2012 tak má připraveny ty nejlepší elektromotory pro jízdní kola. Kanadské elektromotory značky BionX jsou extrémně lehké, umísťují se na zadní kolo, a tak snižují namáhání opotřebení řetězů a převodů. Vestavěný generátor využívá a rekuperuje brzdnou sílu. Takto získanou energii ukládá zpět do baterie a tím zvyšuje dojezd až o 15 %. Baterie, motor a řídicí jednotka spolu hladce komunikují bez zbytečných kabelů. Systém zohledňuje, jakou silou šlapete do pedálů i jakou rychlostí jedete a podle toho vám dokáže poskytnout potřebnou sílu a zrychlení přesně ve chvíli, kdy to potřebujete.

Celý článek...
Nový ParkerStore v Plzni

ParkerStoreSpolečnost Seall v.o.s., největší distributor produktů značky Parker Hannifin v České republice, v březnu slavnostně otevřel novou prodejnu ParkerStore, tentokrát v Plzni. „Otevřením nové prodejny ParkerStore v Plzni bychom rádi vyšli vstříc našim zákazníkům ze západočeského regionu a zlepšili tak dostupnost našich produktů a služeb. Věříme, že nová prodejna pro ně bude zajímavá nejen svojí atraktivní polohou v centru města, ale především sortimentem zboží a služeb z oblasti hydrauliky, pneumatiky a těsnění,“ uvedl ve slavnostním projevu Ing. Miroslav Gallo, jeden z jednatelů společnosti Seall v.o.s.

Celý článek...
Další zprávy
Aktuality
Školení ve školicím centru CMMS Štúrovo
Nové nástroje pro techniky v matematickém softwareMaple 16
Velikonoce na Kaskádě
Elektropohony pro jízdní kola
Amper zná své vítěze
Nová řada svislých soustruhů z VTL Blansko, a.s.
Obrábění
Vysokoproudové řezání nerezové oceli od Hypertherm
Vytváření závitů na strojích Matrix
Zvýšení produktivity obrábění litiny
Pokrokové soustružení závitů
Okamoto - spolehlivé brusky
Obrábění dílů pro letecký průmysl
Kalendář akcí
<<  Červenec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobe
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2012 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2012 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán 2012