T+Tnews 4. 11. 2016
04. listopadu 2016 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Inzerce
Výběr aktuálních zpráv
Nový Express katalog od společnosti IMI Precision Engineering

imi-logoSpolečnosti IMI Precision Engineering – přední světová firma v technologii řízení pohybu a médií - uvedla na trh svůj nový katalog IMI Norgren Express, kde najdete přes 2 300 produktů skladem k okamžitému objednání - včetně pneumatických válců, ventilů, úpravných jednotek vzduchu (FRL) a šroubení. Všechny špičkové výrobky jsou vyráběny podle přísných evropských standardů kvality.

Celý článek...
Nová etiketa extrémně odolná vůči mytí

brady obrS ohledem na nové výrobní procesy a miniaturizaci se výroba stává složitější a při montáži se používají stále agresivnější čisticí procesy a prostředky. Nová polyimidová etiketa B-777 společnosti Brady je navržena tak, aby zůstala připevněna a čitelná i po několika důkladných mycích cyklech, a zajistila tak sledovatelnost.

Celý článek...
Výkonnost PCD

kennametal 1Každý, kdo někdy vyměňoval těsnění hlavy válců spalovacího motoru, ví, že pro jeho správnou funkci je třeba, aby plochy hlavy válců i bloku motoru byly naprosto hladké. Nikdo to však nezná lépe než výrobci automobilů, kteří hledají způsoby dokončovacího obrábění, které bude mít stabilní a dobře definované výsledky a vysokou produktivitu, nástroj přitom bude mít dlouhou životnost a náklady na nástroj přepočítané na počet obrobených kusů budou co nejnižší.

Celý článek...
Makino DA300 - Přesné 5osé centrum

makino obr1Makino uvádí DA300 – nejnovější 5osé vertikální obráběcí centrum. DA300 poskytuje ideální prolnutí rychlosti, přesnosti a flexibility pro složité obrobky vyžadující víceosé obrobení s nejmenšími nároky stroje. Inspirován nejlepšími konstrukčními charakteristikami vertikálních i horizontálních obráběcích center kombinuje stroj DA300 konstrukční pevnost a přesnost vertikálního centra s vysokou produktivitou a spolehlivostí horizontálního centra a nabízí nejlepší z obou světů. Výrazně zkracuje časy cyklu dílů při dosahování velmi přesného výkonu.

Celý článek...
Roboti přicházejí

provizorni-fotkaNakupovaní, skladování a zásobování čeká zásadní bod zlomu. Díky exponenciálně se rozvijícím technologiím v oblasti hardware i software, stále chytřejším robotům „pracujícím„ pouze za cenu elektřiny, začínají lidé pracovat nejen efektivněji nebo méně, ale odpadává i dojíždění za prací, za nákupy a další dnes běžné povinnosti. Náš životní styl nejzásadněji ovlivňují výhody plynoucí z e-commerce, resp. způsobu jak se k nám dostává a bude dál dostávat zboží.

Celý článek...
Společnost Seco opět rozšířila svůj sortiment kotoučových fréz

seco 1 obr1Společnost Seco opět rozšířila svou nabídku břitových destiček a těles kotoučových fréz, která je dlouhodobě tou nejširší na trhu. V reakci na požadavky zákazníků představuje společnost Seco systém 335.14 s vyměnitelnými karbidovými kotouči o malých průměrech, nástroje 335.16 pro operace frézování T-drážek a kazety pro kruhové břitové destičky k osazení na tělesa řady 335.25. Řada fréz 335.14 s vyměnitelnými karbidovými kotouči o malých průměrech nabízí přesnou a univerzální řeznou geometrii, která snadno zvládá všechny typy materiálů.

Celý článek...
Rozbočovač IO-Link pro snímače a akční členy

balluffRozbočovač IO-Link od firmy Balluff pro snímače a akční členy má osm portů pro 16 vstupů a výstupů. Umožňuje např. sbírat digitální signály z až 16 spínačů ze vzdálenosti až 20 m, aby byly k dispozici řídicímu systému stroje prostřednictvím komunikačního systému IO-Link a jednotky IO-Link master využívající jednoduchý třívodičový kabel.

Celý článek...
B&R získává vyšší podíl trhu díky inovacím

br-gainsVýrobce průmyslové elektroniky - společnost B&R - vykazuje další vysoké míry růstu. Díky inovativním řešením získala společnost B&R další podíly na trhu. Především lze zaznamenat vysokou poptávku po inteligentním systému přepravy SuperTrak, typové řadě servozesilovačů ACOPOS P3 a vizualizaci mapp View založenou na webových standardech.

Celý článek...
Další zprávy
Aktuality
Roboti přicházejí
Odolné nivelační lasery Fluke umožňují jednoduché a přesné zaměření instalace
Nový světový rekord pro nejrychlejší auto jedoucí po dvou kolech
Huisman vyrobil nejdelší hydraulický válec měřící téměř 20 metrů
Společnost Panasonic představuje telefonní ústřednu nové generace
Jednoduše přímo k cíli s IO-Link by Murrelektronik
Obrábění
Společnost Seco opět rozšířila svůj sortiment kotoučových fréz
Makino DA300 - Přesné 5osé centrum
Výkonnost PCD
Snadné obrábění malých obrobků na nejnovější kompaktní frézce Haas CM-1
Bezpečný a hospodárný trénink svařování TIG
PBS Velká Bíteš: rozšířili jsme řadu obráběcích center
Kalendář akcí
<<  Listopad 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobě
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2016 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo prosím kontaktujte redakci.
Technická realizace: Webservis © 2016 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán