T+Tnews 15. 9. 2016
15. září 2016 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Inzerce
Výběr aktuálních zpráv
Foxconn – světový lídr v poskytování IT řešení – rozšiřuje své vývojové centrum. Nabírá inženýry, vývojáře a designery!

foxconnV Česku vzniká velice důležité vývojové centrum, které pomáhá zákazníkům společnosti Foxconn digitalizovat výrobní procesy podniků a usnadňuje identifikaci příležitostí ke zlepšení. Již nyní ve Foxconn 4Tech, nové dceřiné společnosti Foxconnu, působí řada strategických profesionálů, avšak během následujících několika týdnů plánuje společnost nabrat další desítky specialistů – inženýrů, vývojářů a designerů a to nejen do Pardubic, ale i Prahy a Kutné Hory.
Jestli se zajímáte o nejnovější technologie, rádi čelíte novým výzvám a zajímá vás práce na projektech v rámci Průmyslu 4.0, kde se můžete realizovat, pak navštivte www.foxconnjobs.cz a staňte se součástí světové vývojové špičky.

Celý článek...
AMPHENOL – světový výrobce konektorů

tme1 01Firmu Amphenol založil v roce 1932 v Chicagu Arthur J. Schmitt. Největší rozvoj firmy nastal v období 2. světové války, během které se Amphenol stal hlavním výrobcem konektorů používaných v oblasti vojenské, letecké a rádiové techniky. Nyní je Amphenol světovým lídrem ve výrobě široké škály konektorů.

Celý článek...
Rozšířili jsme řadu obráběcích center

pbs1V průběhu roku 2016 byly na Divizi Industry zařazeny do výroby dva nové stroje, obráběcí centrum AXA VHC3 – 3000XTS a vertikální soustruh HWACHEON VT-650. AXA VHC3 – 3000XTS je 5-osé vertikální obráběcí centrum. Výklopná hlava v kombinaci s otočným stolem umožňuje opracování z pěti stran, nebo 5-osé simultánní obrábění.

Celý článek...
B&R na MSV 2016 v Brně

Chytré továrny a prediktivní údržba

obrazek brSpolečnost B&R představí na letošním veletrhu MSV optimální řešení pro Průmysl 4.0 – Smart Factory Solutions. Navštivte náš stánek 129 v pavilonu V ve dnech 3. – 7. října 2016.

Hlavními tématy stánku společnosti B&R na letošním veletrhu MSV v Brně budou optimální řešení pro Průmysl 4.0 - Smart Factory Solutions.

Celý článek...
Měření deformací unikátního dalekohledu v Chile

prima 1Dva astronomické dalekohledy extrémních rozměrů jsou v současné době ve vývoji: European Extremely Large Telescope (E-ELT) a Giant Magellan Telescope (GMT). Pro monitorování relativní polohy zrcadel za různých provozních podmínek byl použit Absolute Multiline System od německé společnosti Etalon, kterou na českém trhu zastupuje firma PRIMA BILAVČÍK, s.r.o.

Celý článek...
Nové všestranné skenery pro firemní potřeby

epson-DS-1630Zjednodušte kancelářské procesy a svou zvyšte produktivitu s novými skenery dokumentů WorkForce DS-1660W a DS-1630. Tyto cenově dostupné dokumentové skenery kombinují všestrannost plochého skeneru s pohodlím rychlého automatického podavače na 50 listů a zvládnou jakoukoli úlohu. Jsou ideální ke skenování pasů, knih a křehkých dokumentů na skle skeneru a ke skenování stohů papíru pomocí automatického podavače.

Celý článek...
H31 - první odolný dron na trhu

dronh311Drony jsou na trhu jen krátce, ale přesto si stihly získat mimořádnou popularitu. Jedním z oprávněných obav při jejich pořízení je strach z brzkého zničení. Na toto nebezpečí můžete s novým dronem H31 zapomenout. Jedná se totiž o první vodě a nárazu odolný dron na trhu. Příjemným bonusem je velmi atraktivní cena celé sady.

Celý článek...
ARPRO® KNAUF INDUSTRIES společně pomáhají značce MAVIC při vývoji inovativního závodního kola

Mavic-ARPRO-wheelSpolečnost MAVIC, specializovaný výrobce jízdních kol, využila technologických možností lehkého materiálu ARPRO® k vytvoření patentované profesionální řady kol závodní kategorie. Tato inovativní kola určená nadšencům cyklistických závodů poskytují technicky vyspělou alternativu drahého karbonu.
CXR Elite Wheel-Tyre System z materiálu ARPRO®, který byl poprvé představen 31. srpna na veletrhu Eurobike, se bude vyrábět ve třech variantách: standardní, pro kola s kotoučovými brzdami a s exkluzivní technologii Exalith.

Celý článek...
Společnost Parker Hannifin aktivně spolupracuje s vysokými školami

parker skolySpolečnost Parker Hannifin, globální leader v technologiích pohybu a řízení, upevňuje svojí spolupráci s českými a slovenskými vysokými školami. Díky jejím programům můžou studenti a absolventi získat potřebné pracovní zkušenosti a přetavit teorii do praxe. Navíc mají účastníci programů možnost získat přímo svoje první zaměstnání, které je pro mladé stále velkou devizou.

Celý článek...
Další zprávy
Aktuality
Nové všestranné skenery pro firemní potřeby
H31 - první odolný dron na trhu
Společnost Parker Hannifin aktivně spolupracuje s vysokými školami
Foxconn – světový lídr v poskytování IT řešení – rozšiřuje své vývojové centrum. Nabírá inženýry, vývojáře a designery!
B&R na MSV 2016 v Brně
Nová digitální jednooká zrcadlovka Nikon D3400 a teleobjektiv Nikkor 70–300 f/4,5–6,3G ED VR
Obrábění
Rozšířili jsme řadu obráběcích center
TPS/i CMT – koruna svařování
Upínací systém nulového bodu VERO-S
Společnost Seco doplňuje svoji nabídku tříd PCBN pro soustružení kalených ocelí
Pokročilé výdejní systémy pro zvýšení produktivity na pracovištích
Nový podavač tyčí Haas
Kalendář akcí
<<  Březen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30     
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobě
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2016 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo prosím kontaktujte redakci.
Technická realizace: Webservis © 2016 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán