Technika News 15.12.2011
15. prosince 2011 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Výběr aktuálních zpráv  
Tažné vozíky – úsporné řešení manipulace

10-toyota-01Tažné vozíky jsou nedílnou součástí řady výrobních linek a logistických operací, protože nabízejí vysoce efektivní a pohodlné řešení horizontálního transportu, zejména na dlouhé vzdálenosti. V mnoha případech výrazně zkracují přepravní časy, a tím zvyšují produktivitu práce ve srovnání s jinou manipulační technikou.

Celý článek...
MILLTAP 700

10-dmg-01Světová premiéra na EMO Hannover

DMG a MORI SEIKI prezentují stroj MILLTAP 700 jako výjimečný příklad cíleně orientované inovační síly. Od prvního marketingového průzkumu u zákazníků, přes vývoj a výrobu, až po světovou premiéru na EMO: svislé frézovací a závitořezné centrum MILLTAP 700, jako první produkt společného vývoje DMG/MORI SEIKI je důkazem vysoké úrovně těchto výrobců, která jim umožňuje vždy nabízet zákazníkům významnou přidanou hodnotu splňující jejich přání a potřeby.

Celý článek...
Soutěžte o 3G mobilní internet od U:fonu

KRABICE_Internet-na-rok_NAHLEDInternet ve vánoční krabici je originálním dárkem, který U:fon aktuálně přináší ve dvou zvýhodněných sadách; jeho 3G mobilní internet stále pokrývá největší část populace.

Odpovězte na 3 jednoduché otázky a vyhrajte internet zdarma a další hodnotné ceny. Soutěžit můžete na www.technikaatrh.czdo 26. prosince.

 

Celý článek...
Nejnižší vibrace ve své třídě: pily ocasky od firmy Bosch

10-bosch-01Profesionální řemeslníci mohou nyní použít pilu ocasku GSA 1300 PCE Professional od firmy Bosch, která snižuje hladinu únavy při demontáži a při řezání do dřeva, plastů, kovu anebo při řezání do sádrokartonu. Tato nova pila ocaska je jedinou ve své produktové třídě, která je vybavená vyváženou rukojetí s ochranou proti vibracím. Tím dosahuje nejnižší hladiny vibrací ve své třídě – i přesto, že motor má příkon 1 300 wattů.

Celý článek...
Realizace malé výtopny v bytovém domě pomocí technologie AC Heating

kufi-01zBojíte se stále rostoucích cen za GJ tepla? Uvažujete o změně způsobu vytápění Vašeho bytového domu? Stále častěji se setkáváme s dotazy, zda existuje nějaká alternativa, jak se osamostatnit od dodávek teplárenských společností, které každoročně zdražují cenu za GJ tepla.

Celý článek...
Pokročilá správa fotografií od Xeroxu

xerox_obrXerox otevírá na svém portálu http://open.xerox.com nové technologické ukázky. Tentokrát jde o interaktivní prezentaci automatického třídění fotografií podle jejich estetické hodnoty nebo věcného obsahu a aplikaci pro sociální síť Facebook, která tyto technologie používá v praxi. Tým specialistů společnosti Xerox se zaměřil na efektivní vyhledávání obrázků, které v podnikatelské sféře usnadní práci zejména grafikům a zjednoduší vizuální komunikaci.

Celý článek...
Nástrojová řešení ISCAR pro větrné elektrárny

iscar-01zElektrická energie získávaná z větrných elektráren je ekologicky čistá a levná. Tyto elektrárny mají potenciál stát se základním kamenem a spolehlivou oporou při získávání obnovitelné energie pro miliony domácností a firem. Mnoho zemí již začalo investovat do této oblasti a vyvíjet větrné elektrárny.

Celý článek...
Nová síť vysokého napětí v Krkonoších

krkonose-01Poslední etapa výstavby a modernizace sítě vysokého napětí v Krkonoších je u konce. Obyvatelům regionu tak již přestanou komplikovat život časté výpadky dodávek elektrického proudu, jejichž důvodem byla zastaralá distribuční síť.

Celý článek...
Soutěžte o 3 LED monitory Philips 227E3LSU/00
philips-01
Odpovězte na 3 jednoduché otázky a vyhrajte LED monitor.

Soutěžit můžete na www.technikaatrh.cz až do 13. ledna 2012.

 

Celý článek...
WiFi router s vlastní 3G konektivitou a ovládáním i přes SMS

Ufon_router-NP10_NAHLED_JPGMobilKom, a. s., český operátor poskytující mobilní a pevné připojení a hlasové služby pro rezidentní zákazníky pod značkou U:fon, připravil na začátek roku 2012 pro firemní klientelu nové řešení v oblasti internetu, které firmám umožní zvýšit svou efektivitu či poskytovat výhodnější služby svým zákazníkům. Toto řešení využívá nový produkt – WiFi router NP-10 s vlastní 3G konektivitou a řadou speciálních funkcí. Díky těmto funkcionalitám je řešení od U:fona určeno pro firmy v oblasti zabezpečování, dopravy, M2M, platebních transakcí nebo taxislužeb.

Celý článek...
Materiál na bázi PTFE nastavuje nová měřítka těsnicím prvkům

trelleborg-01Firma Trelleborg Sealing Solutions provedla důležitý průlom do vlastností materiálů založených na bázi PTFE, které mohou vyniknout prakticky ve všech hydraulických aplikacích.

Celý článek...

soutěž - philips
Další zprávy
Aktuality
Elektrokotle Daline PTE
Zimní výbava
Okenní a dveřní hliníkové profily
Umíme hospodařit?
Pulsor C – první pulzní utahovačka, která přemýšlí sama
Řetězová motorová pila Husqvarna 560 XP
Obrábění
Nástrojová řešení ISCAR pro větrné elektrárny
MILLTAP 700
Vertikální obráběcí centra GENOS pro globální trhy
Převodovka pro automobilový průmysl
OKUMA na EMO Hannover 2011
Společnosti skupiny ZVVZ GROUP se opírají o silné know-how
U:fon
Kalendář akcí
<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobe
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2011 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2011 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2011