Technika News 12.03.2015
12. března 2015 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Inzerce
Výběr aktuálních zpráv
Univerzální laserová kompaktní stanice Lin-box I

lintech obr2Společnost Lintech představuje laserovou stanici Lin-box I vlastní výroby navrženou pro rychlý a precizní laserový popis kovových, plastových nebo lakovaných komponent. Na základě dlouhodobých zkušeností vlastních anebo našich zákazníků jsme navrhli a zkonstruovali praktickou, prostorově nenáročnou laserovou stanici. Velký důraz při konstrukci byl kladen na manipulaci s popisovanými předměty, vstupní část pracovního prostoru, celkovou obslužnost a zástavbové rozměry.

Celý článek...
Jak nejsnáze dostat jablko do láhve?

S modulem Murrelektronik MASI68! Maximálně usnadňuje řešení distribuovaných rozvodů např. u plnících strojů.

Murrelektronik 1Distribuované rozvody s moduly MASI68 jsou mimořádně jednoduché. Lze je rychle nainstalovat, jsou vysoce variabilní, technicky na výši, efektivně použitelné a zároveň velmi odolné. Díky těmto vlastnostem představují mimořádně zajímavé řešení široce použitelné v mnoha nejrůznějších oblastech. Rozvody s moduly MASI68 lze přes brány snadno začlenit do nadřazených sběrnicových systémů. To znamená, že jednou vyprojektovaný...

Celý článek...
3D skener SCANIFY konečně na českém trhu

mcae obr1MCAE Systems je oficiálním distributorem inovativního ručního 3D skeneru SCANIFY od společnosti FUEL 3D. Tento 3D zobrazovací systém přináší rychlé a jednoduché řešení dostupné pro každého. Systém „namiř a vyfoť" umožní během chvíle zachytit obraz včetně barvy a textury. Cenová dostupnost a extrémně vysoké rozlišení je jistě jeden z důvodů proč 3D skener obdržel na CES 2015 cenu za inovativní produkt.

Celý článek...
Energeticky úsporná svítidla pro nebezpečné prostředí

stahl1Firma R. STAHL nyní nabízí jako alternativu k typickým lineárním zářivkovým tělesům nová kompaktní trubicová svítidla s LED vhodná pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu v zónách Ex 1/21 a 2/22. Nová svítidla s průměrem pouze 55 mm potřebují jen polovinu místa, které by jinak bylo třeba pro konvenční zářivková tělesa, a také jejich hmotnost je méně než poloviční.

Celý článek...
Smart panel – nový komunikační systém Enerlin'X

schneider obr1Po řadě modulárních jističů Acti 9, Schneider Electric přichází s revoluční novinkou zaměřenou na komunikaci, ovládání a monitorování rozváděčů nízkého napětí od transformátoru až po zásuvku.

Celý článek...
Designové vypínače? Nejnovější trendy přicházejí z Obzoru

obzor obr1Při zařizování interiérů moderních domácností je oblasti designu věnována stále větší pozornost. Každý interiér domácnosti by měl být elegantní v každém detailu a právě detaily, jako například správně zvolené designové vypínače, mnohdy dotváří celkový dojem z jednotlivých místností. Samozřejmě, že je zapotřebí propojit eleganci s maximální funkčností a nebrat tedy otázku zařizování interiéru na lehkou váhu, ale věnovat jí dostatečnou pozornost.

Celý článek...
HEGWS – Ochranný návlek hydraulických hadic při roztržení

hellerman obr1Bezpečná práce v blízkosti hydraulických vedení. Hydraulická vedení se musí pravidelně opravovat nebo vyměňovat. V případě poruchy hydraulické hadice se může stát, že se roztrhne. Pro lidi pracující v její blízkosti je to život ohrožující nebezpečí.
Z poškozené hydraulické hadice může stříkat horký olej.

Celý článek...
Monitor vývodu MEg71

mega obr1Dodávka elektřiny je základním předpokladem funkce většiny provozů. Koncepce Smart grids – chytrých sítí zahrnuje i prvky nacházející se uvnitř energetických sítí jako například distribuční transformační stanice (DTS) s dlouhou dobou ekonomické návratnosti. Moderní energetické přístroje umožní rozvoj nových koncepcí i v dosud neamortizovaných energetických sítích.

Celý článek...
HARTING preLink® – instalační technologie pro spolehlivé procesy

harting obr3Základem spolehlivých datových přenosů je robustní spojovací technika, která se snadno instaluje a skládá se jen z několika samostatných komponent, jejichž instalace je rovněž jednoduchá. Co je však nejdůležitější, instalace konektoru musí být velmi rychlá a spolehlivá také v extrémních podmínkách. S ohledem na tyto požadavky, jež vyplynuly přímo z praxe, vznikly konektory řady preLink®, které se hodí nejen pro komunikaci přes PROFINET, ale splňují také nároky gigabitového Ethernetu.

Celý článek...
TENEO-POWER – konektory pro energetiku a těžební zařízení

teneo obr2Nově vyvinutá řada konektorů TENEO-POWER – vysoce výkonové konektory pro energetiku a těžební zařízení. Konektory jsou určeny do velmi extrémních podmínek, krytí IP 68, jm. napětí 1 000 V, jm. proud 1 135 A krátkodobě až 1 300 A. Řada elektrických konektorů TENEO-POWER nabízí široké uplatnění v nejrůznějších průmyslových aplikacích, kde je potřeba spolehlivě přenést vysokou energii. Konektory splňují nejvyšší technické standardy a zaručují spolehlivou...

Celý článek...
Další zprávy
Aktuality
Mezinárodní výstava VODOVODY-KANALIZACE odpoví, jak na nové dotace či legislativu
Dostavba areálu firmy HENNLICH patří mezi tři nejlepší stavby kraje
KOVOSVIT MAS, a.s. v minulém roce navýšil tržby téměř o 21 procent na 2, 2 miliardy korun
Český Fotorobot zaznamenal celosvětový úspěch
Na veletrhu ISE 2015 vzbudily mimořádný zájem „Chytré sady iNELS“
Na Strojírenské fórum se chystají lídři trhu i zástupci ministerstev a svazů
Obrábění
Vzájemnou spolupráci ocení především zákazník
20. ročník Dne otevřených dveří ve Pfrontenu
Nové super rychlé univerzální centrum Haas UMC-750SS
SwissBLASTER vysokotlaké chladicí agregáty
Vysoce přesné laserové 3D obrábění a texturování
Společnost Seco rozšiřuje antivibrační systém Steadyline™ o vyvrtávací tyče
Kalendář akcí
<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122242526
27282930   
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobě
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2015 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo prosím kontaktujte redakci.
Technická realizace: Webservis © 2015 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán