Technika News 30.08.2012
30. srpna 2012 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Výběr aktuálních zpráv  
Aerzen Turbo - Řešení pro budoucnost!

Turbo_G5_inNa základě mnohaletých zkušeností při výrobě objemových dmychadel, již od roku 1868 a od roku 1943 při výrobě šroubových kompresorů, pravidelně nastavuje Aerzen nové standardy pro kvalitu a inovace zařízení se dvěma rotačními písty. Aerzener Maschinenfabrik GmbH je průkopníkem v kompresorových technologiích a je dnes jedním z předních výrobců v této oblasti.

Celý článek...
Autodesk pomáhá automobilce Morgan

autodesk_obr1Společnost Morgan Motor Company se stala dalším výrobcem automobilů využívajícím vizualizační software Autodesk pro rychlejší uvádění nových modelů vozů na trh. Software Autodesk pomohl firmě Morgan přejít od skic nového tříkolového modelu 3-Wheeler k prvnímu výrobku za pouhých pět měsíců a dodržet náročné termíny pro tisk marketingových materiálů ještě před zahájením výroby vozu.

Celý článek...
Fujitsu představuje nejmenší a nejtenčí senzor skenující žíly v dlani

fujitsu_obr1Kamera senzoru snímá strukturu žil v dlani a tuto strukturu porovnává s databází pořízených snímků. Oproti starším generacím této technologie, již uživatel nemusí provádět pevné a nehybné umístění dlaně nad senzor, protože senzor si dokáže se série pořízených snímků vybrat ten nejkvalitnější a na jeho základě provést velice přesnou identifikaci a autorizaci osoby.

Celý článek...
Olympijské hry v Londýně lákaly i počítačové útočníky

symantec_obr1“Obdobně jako před Olympiádou v Pekingu v roce 2008 nebo v průběhu Mistrovství světa ve fotbale v Jihoafrické republice v roce 2010 přibyly útoky zaměřené na sociální sítě a spameři využili zvýšeného zájmu uživatelů sociálních sítí o tyto sportovní události,” říká Jakub Jiříček, bezpečnostní expert společnosti Symantec.

Celý článek...
Meteoskop.cz předpovídá počasí pro 15 tisíc míst v ČR

meteoskop_obr1V průběhu letošního léta se na českém internetu objevil nový portál zaměřený na předpověď počasí – Meteoskop.cz. Mezi uživateli si velmi rychle našel své fanoušky zejména pro svoji přehlednost. Jako první český web nabízí i unikátní meteogramy s dosud nevídanou třídenní hodinovou předpovědí.

Celý článek...
Nová povrchová úprava od NKE

nke_obr1Pro valivá ložiska a kovové součásti vystavené přímému působení vlhkosti a korozním činitelům nabízí společnost NKE Austria GmbH galvanickou povrchovou úpravu, která zajistí cenově výhodnou ochranu proti korozi. Nová, zlepšená povrchová úprava SQ171E je ještě tenčí a ještě déle odolná proti korozi, než předchozí verze.

Celý článek...
Fotovoltaické systémy Schüco s 10letou zárukou

Schuco_Ilustracni_foto01Nejen kvalita produktu, ale i oblast následného servisu a záručních podmínek hrají při volbě ideálního dodavatele solárních technologií stále významnější roli. Firma Schüco International KG, výrobce solárních technologií, okenních a dveřních profilů i fasádních systémů, poskytuje svým zákazníkům 10letou záruku na všechny komponenty fotovoltaické elektrárny.

Celý článek...
Nové box PC značky B&R s procesorem Intel® Core™ i třetí generace

BuR_APC910_1SlotOdolnost, spolehlivost a dlouhodobá dostupnost – to jsou hlavní rysy nového kompaktního počítače od společnosti B&R s označením Automation PC 910. Základem tohoto výkonného průmyslového PC jsou nejnovější procesory Intel® Core™ i třetí generace. Procesorové jednotky Core™ i3, Core™ i5 a Core™ i7 s až čtyřmi jádry ve spojení s nejnovější čipovou sadou QM77 Express poskytují nejvyšší možnou úroveň výkonnosti v současnosti dostupnou v oboru průmyslových PC. Uživatel má možnost, stejně jako u předchozích modelů Automation PC, podle potřeby volně zkombinovat různě výkonné procesorové jednotky se základními šasi různé velikosti. Lze např. použít procesorovou jednotku se čtyřmi jádry v šasi s jednou zásuvnou pozicí stejně jako jednojádrový procesor Celeron v šasi s pěti pozicemi. Uživatel tak může s mimořádnou volností zvolit poměr ceny a výkonu podle dané úlohy.

Celý článek...
COOLPIX S800c - Fotoaparát se systémem Android™1

nikon-S800c1Společnost Nikon Europe ohlásila uvedení kompaktního fotoaparátu COOLPIX S800c, který nabízí dokonalé fotografie a mnoho dalšího. Fotoaparát, který využívá operační systém Android1, se připojuje k internetu pomocí sítě Wi-Fi a umožňuje stáhnout jakoukoli aplikaci ze služby Google PlayTM. Tím otevírá svět aplikací pro fotografii, sociální sítě a hry. Fotoaparát je vybaven objektivem NIKKOR s 10× optickým zoomem, 16Mpx snímačem CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 8,7 cm (3,5 palce). Také nabízí fotografické funkce, které zaručují, že se už nebudete muset rozhodovat mezi okamžitým odesláním souboru a získáním dostatečně kvalitní fotografie ke sdílení.

Celý článek...
Tiskárna
Další zprávy
Aktuality
Olympijské hry v Londýně lákaly i počítačové útočníky
Meteoskop.cz předpovídá počasí pro 15 tisíc míst v ČR
Fotovoltaické systémy Schüco s 10letou zárukou
Nejrychlejší SD karty Verbatim
COOLPIX S800c - Fotoaparát se systémem Android™1
LUKAS s.r.o. na MSV v Brně
Obrábění
Nová povrchová úprava od NKE
Pětiosý program českého výrobce CNC obráběcích strojů prošel inovacemi
Stroje HAAS obrábí materiál pro zubní implantáty
Balíček FRONIUS - snadnější audit podle EN 1090
Výhody horizontálních obráběcích center
WORKLINE a PROLINE – nové řady pásových pil na kov
Kalendář akcí
<<  Červenec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobe
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2012 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2012 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán 2012