Google překladač: English Deutsch

TME 1 2000x1200Napěťové filtry, konektory a kabely pro zařízení napájené ze sítě. Napájení průmyslových automatizačních zařízení, a dokonce i domácích spotřebičů přímo souvisí s otázkami, jako je bezpečnost uživatelů, kvalita energie či rušení provozu sítě. Níže uvádíme produkty značky SCHURTER – navržené tak, aby zajistily vysoce kvalitní napájecí připojení, stejně jako bezproblémový provoz elektronických obvodů a elektromechanických prvků.

Celý článek...

Schrack 1 cion-4Potřeby zákazníků, kteří řeší nabíjení elektromobilů jsou velmi různorodé, Schrack Technik ale disponuje produkty, které umí splnit naprostou většinu požadavků. Nejběžnějším požadavkem jsou v současné době jednoduché AC nabíjecí stanice pro domácí využití. Ačkoliv se jedná o tu nejjednodušší formu nabíjení, existuje několik parametrů, které od nabíjecí stanice zákazníci požadují. Asi ten nejčastější je splnění podmínek dotace Nová zelená úsporám.

Celý článek...

Dexon ipaudioMistr běhá po výrobě a pokřikuje? Zaměstnanci se nařízení dozvídají se zpožděním? Panuje u vás stres? Řešení je snadné. A není vůbec drahé. Ozvučení výroby i administrativy od českého Dexonu.

Celý článek...

TME  2000x1200Kondenzátory, rezonátory a další komponenty od japonského výrobce. Japonská značka Murata je jedním z předních světových dodavatelů elektronických součástek. Portfolio společnosti zahrnuje základní komponenty, jako jsou termistory nebo MLCC kondenzátory, ale i specializované kompaktní filtrační systémy. Níže uvádíme přehled těchto výrobků.

Celý článek...

NKT 01 iStock-1096943568 meV oblasti elektroinstalací je kladen stále větší důraz na bezpečnost, kvalitu a udržitelnost. Kabely musí splňovat náročné požadavky na požární odolnost a funkčnost dle vyhlášky 23/2008Sb. Proto společnost NKT s.r.o. již řadu let nabízí speciální silové ohniodolné a oheň retardující kabely NOPOVIC, které splňují ty nejpřísnější požadavky.

Celý článek...

Murr 00Ve výrobě nefunguje nic bez konektorů. Jejich výkon zásadně rozhoduje o tom, zda proběhne digitalizace úspěšně, proto svět automatizace funguje tak dobře, jak dobré jsou použité konektory. Ty umožňují bezproblémový tok signálů, dat a energie a zároveň zajišťují bezpečnost, plynulý provoz a bezchybnou instalaci.

Celý článek...

Dexon interkomPoužíváte skleněnou přepážku a zákazníci vám nerozumí? Šíření Covidu sice bráníte správně, ale vaši klienti jsou nervózní, protože obsluze nerozumí. A ani obsluha nerozumí klientům. Dělají chyby?

Celý článek...

GHV 1 MOTUS PraxeSe spínacími prvky pro rezistivní a induktivní zátěže se konstruktéři potýkají takřka denně. Čelí výzvě v podobě výběru vhodného spínacího prvku, který bude dimenzován pro požadovaný výkon spínaného zařízení. Přitom musí splnit mnoho kritérií, která vycházejí z projektu. Německý výrobce Wöhner se touto problematikou zabývá již řadu let a neustále rozšiřuje své produktové řady tak, aby pomohly konstruktérům tento problém minimalizovat. Pokud řešíte vhodné způsoby spínání rezistivních a induktivních zátěží i Vy, pak je tento článek právě pro Vás.

Celý článek...

Dexon ozvuceni-skolyVe vaši škole je jen obyčejné zvonění? Tak to škola působí starým dojmem. Pro žáky to není přívětivé. A vyučující jsou ve stresu.

Celý článek...


Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..