Inzerce
Google překladač: English Deutsch

Tam, kde se vyskytují agresivní média a korozivní prostředí, nabývají potrubní systémy a armatury z nerezových ocelí silně na významu. Toto platí obzvláště také pro hadicové armatury a hydraulické adaptery. Díky cílenému know-how se vyvinuly armatury a lisovací objímky tak, že dokážou pokrýt jedním typem armatury nejrozličnější druhy hadic. Oblasti použití hadicových armatur jsou: lodní průmysl, papírenské stroje, hydraulika, barvící stroje a lakovny, těžní naftový průmysl, potravinářský průmysl a vodohospodářství. Podle typu hadice nabízíme odpovídající armatury s nejběžnějšími druhy připojení jako např.: DIN, JIC, BSP a SAE. Lisovací objímky pokrývají kompletní nabídku hadic a jsou použitelné pro všechny běžné hadice jako např.: 1-2SN, 1-2 ST, 4SP, 4SH, teftonové hadice s nerezovým opletem, spirálové hadice, hadice pro nízké teploty, teflonové a termoplastické hadice. (hadice podle DIN 20021-20023). Připojovací hadicové armatury pro celokovové nerezové vlnovcové hadice uzavírají program Schwer Fittings. V oblasti hadic s připojením na kužel 60° řešíme tento problém utěsněním na o-kroužek. Tato varianta získává stále více na významu díky bezpečnému utěsnění bez úkapů právě díky o-kroužku. Tyto armatury vede Schwer Fittings skladem a zajišťuje vysokou kvalitu. Vyrábějí se z materiálu AISI 316-316Ti (ČSN 17 248 resp. 17 348) s certifikátem o původu materiálu 3.1B.

Inzerce

CIUR a.s. je výrobní firma s více než desetiletou tradicí výroby celulózových vláken systémem suchého rozvlákňování. Původním hlavním výrobním zaměřením byla výroba celulózové stavebně izolační hmoty dodávané pod názvem CLIMATIZER PLUS mnoha stavebním firmám. Postupně byla rovněž zavedena výroba průmyslových vláken Subcel RC 6 pro různá průmyslové odvětví. Krátce po dostavbě nové výrobní haly s více než 16000 m2 užitné plochy v roce 1998 byla postupně dobudována technologie pro rozvlákňování a malé balení výrobku S CEL-7 a rovněž granulační linka pro výrobu vláknitého granulátu S CEL-7 G. Funkce S CEL - 7 v asfaltových směsích: Nosič pojiva umožňující zvýšení obsahu asfaltu v obalovaných směsích, snížení stékavosti asfaltu s kameniva, zlepšení fyzikálně-mechanických vlastností asfaltových směsí, prodloužení životnosti asfaltových krytů, zlepšení nízkoteplotních vlastností směsi. Manipulační pokyny: Výrobek S CEL-7 je vyráběn recyklací sběrového papíru, zpětným získáním celulózového vlákna. Neobsahuje škodlivé přísady. V případě likvidace nebo náhodného úletu při dávkování do okolního prostředí je biologicky odbouratelný. Není znám žádný negativní vliv na pracovníky při manipulaci s výrobkem, proto nejsou předpokládány zvláštní ochranné pomůcky.
www.ciur.cz

Nově vyvinutý šikmý ventil z nerezové oceli s pneumatickým ovládáním nabízí řízení dějů nejrůznějších výrobních procesů chemického nebo potravinářského průmyslu. Těleso dvoucestného ventilu umožňuje přes úspornou prostorovou konstrukci velmi dobré proudící poměry a tím vysoké průtočné hodnoty. Tyto ventily se dodávají převážně s vnitřním připojovacím závitem podle DIN ISO 228 ve velikostech G3/8" až G2". Zvláštní geometrie sedla ventilu omezuje nadměrné deformace těsnění ventilu z PTFE a nabízí tímto vynikající těsnosti také při vysokých tlacích a teplotách. Automatické předpětí v těsnění na dříku ovládání ventilu zajišťuje stálou těsnost také při spínacích cyklech s vysokou četností. Ventil se dodává ve čtyřech základních variantách: SP = bez tlaku uzavřen, umožňuje oba směry průtoku. CP = bez tlaku uzavřen; vstup nad uzavírací kuželkou. AP = bez tlaku uzavřen; vstup pod uzavírací kuželkou. DP = dvoučinný; umožňuje oba směry průtoku. Píst z povlakovaného materiálu odolného proti opotřebení, samomazná vedení a těsnění umožňují téměř neomezenou životnost pneumaticky ovládaných součástí. Standartní provedení disponuje pneumatickou přípojkou NAMUR otočnou o 360° pro případný ovládací elektromagnetický ventil. Z čelní strany na tělese pneumatického válce se nachází u standartních provedení signalizace polohy. Optimálně zde může být dle přání zákazníka umístěn koncový spínač, který může být induktivní nebo v mechanický. 3/2 respektive 5/2 cestné magnetické ventily, které se montují přímo na přírubu NAMUR se dodávají s napájením 24V nebo 230V. 100% funkční kontrola před opuštěním naší firmy garantuje vysokou kvalitu.
www.schwer.cz

Inzerce

Schwer Fittings nabízí pod skupinou produktů "VC-šroubení" vysoce kvalitní trubková spojení s kovovou těsnicí plochou pro mnohostranné využití v nejnáročnějších oborech. Typické oblasti použití jsou laboratorní a analytická technika, rozvody čistých plynů, všeobecný a chemický průmysl, hluboké vakuum a vysokotlak. Spojovací elementy lze navzájem zaměňovat a kombinovat jak v přivařovacím, tak v závitovém provedení. Jejich konstrukce umožňuje axiální montáž ve velmi omezených prostorech. Tím lze vytvořit velmi kompaktní zařízení s minimálním počtem elementů. Metalické těsnění umožňuje nasazení v oblastech nízkých a velmi vysokých teplot. Šroubení jsou mnohonásobně použitelná. Jsou vhodná pro zařízení provozující helium. Náročné výrobní procesy od mechanického zpracování až k povrchovému zpracování s odpovídající kontrolou kvality zaručují, že je dodržována požadovaná specifikace. Rozdílné kvality opracování povrchu zajišťují optimální poměr mezi cenou a výkonem. VC-šroubení od Schwer Fittings jsou kompaktibilní se všemi nejdůležitějšími výrobci na světě. Flexibilita Schwer Fittings umožňuje samozřejmě výrobu na zakázku přizpůsobenou zvláštním použitím a přáním zákazníka.
www.schwer.cz

Strana 101 z 101

101
Další
Konec
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Listopad 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
151617
18192021222324
252627282930 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..