Google překladač: English Deutsch

České zastoupení společnosti Apple pořádá ve čtvrtek 16. listopadu v Brně v prostorách SOŠ Informatiky již čtvrtý seminář Apple Day Workshop, který je určen pedagogům, IT pracovníkům ve školství a jednoduše každému, koho zajímají alternativní moderní metody výuky. Cílem těchto seminářů je seznámení veřejnosti s platformou Apple a možnostmi využití, které slaví celosvětově velké úspěchy mezi učiteli i studenty. K dnešnímu dni proběhly již tři workshopy zabývající se touto problematikou v Opavě, Českých Budějovicích a Praze.

IMG_2785.jpg

Pražský workshop, který byl největší, se setkal s velkou odezvou z řad účastníků. Největší zájem vzbudila mobilní učebna, která slouží pro výuku 1-to-1 a dále také statická učebna, která kombinuje klasické a multimediální PC. Z výsledků dotazníků vyplývá, že 100% respondentů, by tento workshop doporučilo i dalším školám.

Poslední z těchto seminářů, již čtvrtý v pořadí, se uskuteční ve čtvrtek 16. listopadu od 9:30 do 12:00 hod. v prostorách SOŠ Informatiky v Brně, Čichnova ul. 23. Stejně jako u předchozích workshopů budou hlavním tématem alternativní formy výuky, seznámení s možností „1-to-1 learningu“ nebo využití mobilní učebny a její efektivní implementace. Účastníci tohoto semináře budou rovněž seznámeni se speciální vánoční nabídkou, kterou společnost Apple chystá. Tuto nabídku zcela jistě ocení školy, které právě uvažují o nákupu nového počítačového vybavení.

Seminář je pořádán zdarma a je primárně určen pro každého, koho zajímají moderní metody výuky na platformě Apple. Pro účast je nutné se registrovat přímo na stránkách www.apple.cz v sekci Školství nebo na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .