Google překladač: English Deutsch

Přední světový výrobce nákladních automobilů Scania rozšířil svou nabídku o zcela novou řadu kabin G. Kromě toho se stávající řada P rozrostla o variantu P Highline. Širší nabídka pomůže zákazníkům při přesné specifikaci jejich požadavků. Zároveň s tím Scania posiluje svoji pozici ve stávajících segmentech trhu a získává přístup do nových. Rozšířená nabídka modelů je spolu s novou řadou motorů kvalitní základnou pro další růst prodejů. Představení verze Highline rozšiřuje možnosti využití řady P i pro regionální dálkovou přepravu. Všechny modely Highline mají v novém provedení uzavřenou schránkou pro odkládání věcí nad čelním sklem.

Scania1.jpg

Nabídku trucků Scania nyní posiluje řada G. „Řadíme ji mezi řadu P a R. Kabina je zde posazena výše než u řady P, ale níže než u řady R,“ vysvětluje Martin Benda, marketingový ředitel Scania CZ. Spací kabiny řady G a R jsou vybaveny novými externími úložnými prostory s velkými víky umožňujícími snadný přístup.
Kromě těchto 3 řad a jejich 14 modelů mohou zákazníci automobilky Scania vybírat z posádkových kabin (crew cab) řady P nabízené ve dvou délkách nebo sáhnout po nedávno představené kabině řady P s nízkým vstupem.

Výkony motorů
Řady P, G a R vycházejí všechny z modulárního systému Scanie. Každý model je tak dostupný ve vysokém počtu různých variant a konfigurací s různými pohonnými jednotkami. Řada R již nenabízí 9litrový model, zato šestiválec o objemu 12/13 litrů ano. V řadě R je též exkluzivně k dispozici osmiválec.

Řada P je určena hlavně pro rozvážkové služby a stavebnictví, nicméně dokáže konkurovat též v segmentu evropské „kompaktní třídy“. Modely řady P se dodávají s motory, které vyhovují nejpřísnějším emisním standardům (EEV).
Řada G je nový model pro dálkovou přepravu a stavebnictví.
Řada R je vlajkovou lodí Scanie. Modely této řady se mohou pochlubit bohatou výbavou a je možné je objednat s osmiválcem Scania.
Další modely kabin
Na bázi řady P nabízí Scania též model kabiny s nízkým vstupem a posádkovou kabinu s větším počtem míst. Zákazníci mohou vybírat z široké škály variant podle svých konkrétních požadavků.
Kabina s nízkým vstupem je posazena poměrně nízko na podvozku. Nejnižší stupínek je pouhých 155 mm nad zemí v zatíženém stavu vozidla. Kabina je efektivně řešena a nabízí sedadla pro 4 lidi. Celoocelová kabina je vyrobena ze standardních komponent dodávaných společností Scania.
Posádková kabina s větším počtem míst je dodávána v krátké a dlouhé verzi: krátká je pro 4 až 5 osob, dlouhá pro 6 až 8 osob. Kabiny jsou celoocelové a jsou vyrobené ze standardních komponent dodávaných společností Scania.
Další novinky
· Upravené topení a ventilátor s výrazně vyšší kapacitou, lepším rozvodem tepla a ovládáním
· U spacích kabin je k dispozici speciální izolace pro extrémní klimatické podmínky (teplé nebo mrazivé).
· Lepší připojení elektrických spotřebičů díky přípojce 60 A. Výkonné elektrické spotřebiče je tak možné připojit v kabině i na šasi.
www.scania.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news