Google překladač: English Deutsch

Společnost Logica, přední dodavatel konzultačních a IT služeb, uzavřela partnerství se společností FleetCor Technologies Inc. (NYSE:FLT). FleetCor je významným nezávislým celosvětově působícím poskytovatelem specializovaných platebních produktů a služeb. Společná nabídka obou firem zvítězila ve výběrovém řízení na zakázku v hodnotě 300 milionů euro pro společnost Shell. Kontrakt je uzavřen na 10 let a zahrnuje podporu programu tankovacích karet společnosti Shell pro firemní zákazníky v Evropě a Asii.

Tankovací karty určené pro firemní segment (business-to-business) nabízejí zákazníkům, kteří provozují firemní vozový park, cenově efektivní a bezpečný způsob platby za pohonné hmoty a další silniční služby.
Ve spolupráci se společností FleetCor zajistí Logica technologickou platformu a základní obchodní procesy, které umožní společnosti Shell provozovat své služby tankovacích karet. Platforma pro zpracování karet Global FleetNet (GFN) společnosti FleetCor bude použita jako základ pro nabídku společnosti Shell firemním zákazníkům.
Logica bude provozovat stávající systém společnosti Shell a nahradí jej novým systémem vyvinutým na bázi GFN. Pilotní fáze projektu bude probíhat do dubna 2012 a plně funkční systém bude k dispozici do konce roku 2013. Poté budou Logica a FleetCor provozovat systém jako řízenou službu společnosti Shell. Nový systém umožní společnosti Shell dosáhnout růstu pomocí rychlého zavádění inovací v oblasti zpracování karet a vylepšení souvisejících obchodních procesů.
Shell je celosvětově jedním z hlavních vydavatelů tankovacích karet. Společný projekt proběhne ve 35 evropských a asijských zemích včetně České republiky.
Andy Green, výkonný ředitel společnosti Logica, k vítězství v tendru uvedl: „Získání tohoto kontraktu ukazuje, že s našimi klienty dokážeme realizovat komplexní projekty napříč mnoha zeměmi. Společnost Logica chápe potřeby ropného a plynárenského průmyslu a má zkušenosti s procesy zpracování platebních i tankovacích karet. Díky tomu všemu dokážeme vyvinout pro společnost Shell řešení, které umožní další rozvoj jejích služeb.“
Uzavřená dohoda je pro společnost Logica významným krokem v její snaze nabízet řízené služby pro ropný a plynárenský průmysl. Může znamenat přínos i pro další subjekty podnikající v rámci dodavatelského řetězce tankovacích karet, např. pro ropné a plynárenské společnosti a distributory pohonných hmot. Pro FleetCor tento kontrakt představuje další rozšíření jeho existujících aktivit v oblasti outsourcingu tankovacích karet, který poskytuje předním světovým dodavatelům pohonných hmot.
 

Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..