Google překladač: English Deutsch

Ventilátory iCON, které jsou určeny k větrání koupelen, toalet, spižíren, kuchyní, nabízí nejenom vysokou užitnou hodnotu, ale i jedinečný tvar a moderní design. Nejen ocenění (např. prestižní mezinárodní cena RedDot Awards), ale především vysoká kvalita, nízká hlučnost a jednoduchá montáž s případnou údržbou, oslovuje významné investory v ČR, aby pro své projekty volili právě tyto ventilátory. Jednou z významných realizací je např. čtyřhvězdičkový hotel Kaskáda nedaleko Brna, který nabízí luxusní ubytování nejen pro golfové hráče na místním golfovém hřišti. Z dalších realizací pak můžeme uvést dokončující se Hotel Sychrov.

Volba ze tří velikostí iCON umožňuje vybrat právě tu velikost, která přesně odpovídá velikosti místnosti a požadavkům na výměnu vzduchu. iCON 15 je kruhový a hladký axiální ventilátor. ICON 30 a iCON 60 využívají kombinaci axiálního a radiálního oběžného kola. Nejsou tak kompaktní, ale zato jsou extrémně tiché a tlakově výkonné. Vysoce kvalitní motory umožňují bezproblémovou montáž na stěnu a i na strop při zachování vysoké životnosti ventilátoru. I proto je nabízena jako standardní záruka 36 měsíců. Všechny modely jsou standardně v bílé barvě. Některé lze dodat i v barevném provedení a to již od 1 ks. Ventilátor lze zapínat externím vypínačem např. od světla (základní dodávka) nebo jej lze vybavit doplňkovým ovládacím modulem, který tak povýší základní ventilátor na komfortnější řešení větrání daného prostoru. Moduly mohou reagovat a zapínat ventilátor automaticky např. při dosažení určité vlhkosti v místnosti nebo při pohybu osob v místnosti. Dále lze nastavit časový doběh ventilátoru po vypnutí. Ke standardnímu vypínačem ovládanému ventilátoru lze dodat rovněž stále populární provázkový (tahový) vypínač. Je jen na volbě zákazníka jakou si zvolí alternativu.

iCON 15
iCON 15 je ideální pro menší koupelny a toalety. Zapuštěný přímo do zdi nebo stropu působí nenápadně a přesto velmi stylově zvláště v malých prostorech. Maximální průtok je 76 m3/hod, maximální tlak je 30 Pa. Odtahové potrubí o průměru 100 mm může mít délku maximálně 4 m. Napájení je 230 V/50 Hz, příkon 14,5 W.
iCON 15S je obdobou iCON 15, liší se pouze napájením 12 V DC, kdy transformátor je součástí dodávky.

iCON 30
iCON 30 je velmi tichý a výkonný model. Je možné jej instalovat na stěnu i na strop, a to pro oba způsoby montáže (zapuštěná nebo nástěnná). Je vhodný pro větší toalety, koupelny a spižírny. Maximální průtok je 118 m3/hod, maximální tlak je 80 Pa. Odtahové potrubí o průměru 100 mm může mít délku až 9 m. Napájení je 230 V/50 Hz, příkon 30 W.
iCON 30S je opět napájen 12 12 V DC.

iCON 60
iCON 60 je největší z řady iCON. Opět je možná instalace na stěnu i strop formou zapuštěné nebo nástěnné montáže. Výkonem je vhodný pro velké koupelny, domácí kuchyně nebo obytné společné místnosti. Maximální průtok je 260 m3/hod, maximální tlak je 135 Pa. Odtahové potrubí o průměru 150 mm může mít délku až 9 m. Napájení je 230 V/50 Hz, příkon 75 W.

Standardní řadu ledově bílých matných ventilátorů doplňují další tři: stříbrný, zlatý a antracitový. Nejen jedinečným designem, ale i barvou můžete doladit Vaší koupelnu tak, aby odpovídala přesně Vašim představám.

www.airflow.cz