Google překladač: English Deutsch
v SolidCAM 2011 přináší vyšší produktivitu

SolidCAM a jeho revoluční modul iMachining jsou nyní připraveny k vydání: více než sedmdesát CAM expertů ze sedmnácti zemí se zúčastnilo setkání prodejců v České republice. Během čtyř nabitých dnů se seznámili s množstvím nových funkcí a předností systému SolidCAM 2011 a iMachining.

S třiceti lety zkušeností s vývojem CAM systému a jeho integrační strategií v SolidWorks, zahájenou před více než deseti lety, se SolidCAM postupně stává po celém světě jedním z nejpoužívanějších a nejúspěšnějších CAM řešení. Více než 15 000 nainstalovaných licencí a síť sto dvaceti prodejců v padesáti zemích světa mluví samy za sebe. Rok 2011 zahajuje SolidCAM technologickou ofenzívou, která přinese zákazníkům více výhod než kterékoliv dřívější vydání SolidCAMu. Vydání SolidCAMu 2011 je plánováno na konec února 2011. Ukázku toho, co nová verze přinese, však bylo možné shlédnout už na evropském setkání prodejců v Brně v lednu 2011.
Více než 70 lidí ze sedmnácti zemí se zde zúčastnilo školení na přicházející verzi SolidCAM 2011 a především na jeho revolučně novou technologii iMachining. Setkání organizoval Ivan Cimr, obchodní ředitel SolidCAM Ltd. pro Evropu. Na školení byl vedením firmy kladen značný důraz. Jeho průběhu i řízení se aktivně zúčastnil i Emil Somekh, zakladatel a výkonný ředitel SolidCAM Ltd. Významně se na něm podílel i Ahmad Sweidan, produktový manažer SolidCAMu a Harald Schumacher, jeho zástupce. Zvláštním školitelem pro iMachining byl Mickey Berman, „otec“ iMachiningu a přední vývojář produktu.
Kromě intenzivního školení ohledně nových funkcí SolidCAMu 2011 sledovali účastníci speciální testy technologie iMachining na obráběcím centru Hermle. Měřící zařízení prokázalo výhody iMachiningu v udržování zatížení nástroje v zadaných hodnotách, umožňujícím produktivní odstraňování velkého množství materiálu. Obrábění bylo předvedeno v Technologickém centru společnosti SolidVision s.r.o., největšího prodejce SolidWorks a SolidCAM v České republice.
Emil Somekh: "Ze všech úhlů pohledu bylo setkání prodejců velmi úspěšné. Bylo to nejdelší setkání, jaké jsme doposud organizovali. Bylo nutné zaškolit účastníky ve všech nových funkcích, které jsme do nové verze SolidCAMu vložili. SolidCAM 2011 nepřináší jen iMachining, ale také například pokročilé funkce soustružení a soustružení/frézování. Množství nových možností v SolidCAMu 2011 je ohromující.
Ivan Cimr: "S výkonem SolidCAMu 2011 a především s iMachiningem můžeme našim zákazníkům nabídnout nejlepší dostupné CAM řešení. Naše úplná integrace v programech SolidWorks a Autodesk Inventor poskytuje také nejlepší integrované CAD/CAM řešení. V situaci ekonomického obnovení a s těmito výkonnými produkty je nejlepší čas využít naši příležitost.

 

www.solidcam.com
 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news