Google překladač: English Deutsch

Firmastrojtex sídlící ve Dvoře Králové nad Labem dodává výrobky ve vysoké kvalitě a výrobu zajišťuje s minimální zatížením životního prostředí. Díky moderním obráběcím technologiím nabízí vysoce kvalitní strojní opracování dílů včetně výroby ozubení, kdy se běžně dosahovaná přesnost výroby pohybuje ve třídě IT7, ve speciálních případech IT6 - IT5. Společnost využívá také přední technologie v oblasti sváření.

plosina.jpg

Strojtex je schopen vyrobit požadované produkty z nejrůznějších materiálů: od běžné a nerezové oceli, tvárné a šedé litiny až po bronz, mosaz, hliníkové slitiny a plastické hmoty. Strojtex nabízí pomoc při technickém řešení speciální paletizace a je připraven spolupracovat při vývoji strojů a zařízení včetně výroby prototypů a zabezpečení následné výroby.
Jednou z priorit Strojtexu je vysoká technická komunikativnost. Maximální snaha o vstřícnost vůči zákazníkům se odráží jak v úrovni rozvoje profesionálního softwaru (Autocad, 3D Solid Works), tak i ve snaze o rozvoj jazykových znalostí. Kvalifikovanost pracovníků a moderní technologie firmě umožňují dlouhodobou efektivní spolupráci s významnými zahraničními partnery, zejména v oblasti vývoje a výroby manipulační techniky. Desetitisíce sériových i speciálních palet například ročně Strojtex zajišťuje pro tak významné společnosti, jakými jsou Citroen, Peugeot, Opel, Mercedes, nebo Volkswagen. Dlouhodobá spolupráce dokládá spokojenost našich dosavadních zákazníků.
Zaměření na malo a středně sériovou výrobu současně s dynamickým rozvojem firmy uvolňuje naše výrobní a technické kapacity a poskytuje nám prostor pro navázání nových forem dlouhodobé spolupráce.
Další sortiment společnosti tvoří palety, a to jak skládací, tak i pevné, ohradové nebo skříňové. Kromě palet Strojtex nabízí i hydraulické plošiny a svěráky. www.stojtex.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news