Google překladač: English Deutsch

Strojírna Tyc s.r.o. oslaví v příštím roce 15 let od založení a z toho více než 10 let se firma zabývá výrobou portálových obráběcích center vlastního vývoje a konstrukce. Portálová centra s pojízdným stolem (FVC) i portálová centra s pojízdným příčníkem (FPPC) jsou v současnosti vlajkovými loděmi Strojírny Tyc a oba stroje byly v minulosti odborníky oceněny Zlatými medailemi na MSV v Brně.

Do patnáctého roku své existence se Strojírna Tyc rozhodla udělat rázný krok, i proto v letošním roce došlo ke změně loga společnosti. Známý a tradiční dvouslovný název firmy obsažený v logu byl nahrazen výrazným grafickým prvkem se jménem TYC. Důvod této změny je nasnadě. Zatímco v předchozích letech se soustředil prodej na Českou republiku a země v nejbližším okolí, v posledních dvou letech se Strojírna Tyc více zaměřila na vzdálenější regiony, zejména Rusko, Indii a Čínu a změnou loga chce zjednodušit svým potenciálním zákazníkům identifikaci svých nabízených produktů.

 

Strojírna Tyc nadále navazuje na tradici vlastních strojů a v letošním roce, po prudkém nárůstu poptávek na portálové stroje s otočným stolem, byl dokončen vývoj stroje FPPC s karuselovacím stolem integrovaným do upínacího pole a také vývoj stroj FVC s pojízdným otočným nebo karuselovacím stolem. Tato 6osá centra již mají své zákazníky a jejich předání do provozu proběhne ještě v letošním roce.

 

Stroj FVC-T 180/2 CNC bude vystaven na stánku Strojírny Tyc (Pavilon P, stánek 124). Zároveň je tento exponát přihlášen do soutěže o Zlatou medaili MSV 2011. Strojírna Tyc by ráda přidala do sbírky další ocenění, které by přibylo k již získaným Zlatým medailím za stroj FVC v roce 2001 a stroj FPPC v roce 2007.

 

Společnost Strojírna Tyc si od nových produktů slibuje rozšíření zákaznické základny a hlavně otevření trhů, na které se jí dosud nepodařilo proniknout. S ohledem na skladbu poptávek nových strojů se očekává, že podíl strojů s integrovanými otočnými stoly dosáhne k 50 % celkové produkce nových portálových center obou typů.

 

Přijďte nás navštívit na náš stánek na MSV 2011 v Brně a přesvědčete se o kvalitě našich strojů a nabízených služeb. Těší se na Vás tým našich odborníků.

 


autoři: Ing. Vladimír Tejček, Ing. David Václav
www.strojirna-tyc.cz
 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news