Google překladač: English Deutsch

Pathtrace Engineering Systems, společnost zabývající se vývojem EdgeCAM software uvádí na trh vylepšenou verzi software pro programování CNC strojů. EdgeCAM je CAM software založený na Windows, určený pro programování CNC strojů. Pathtrace Engineering Systems, vyvíjí EdgeCAM již více než 20 let na základě zkušeností více než 30 000 uživatelů z celého světa.

edge_1.jpg

EdgeCAM má ve srovnání s konkurenčními CAM systémy velký potenciál v rentabilitě vložených investic a to díky vysokému stupni CAD integrace a flexibility vytvořené dráhy nástroje, čímž poskytuje vysokou produktivitu práce a rychlý návratnost vložených prostředků.Plně asociativní propojení mezi EdgeCAM SOLID obráběčem a nejvýznamnějšími CAD systémy je základním kamenem nepřetržitého vývoje EdgeCAM. Nová verze EdgeCAM 9.75 podporuje nejnovější verze CAD systémů Autodesk Inventor R10, Solid Edge V17 a CATIA V5 R14 SP3.Jako Globální preferovaný partner Autodesku pro CAM, je vývoj v Pathtrace těsně spjat s Autodeskem, což zaručuje nejvyšší stupeň spolupráce mezi software EdgeCAM a Autodesk Inventor.EdgeCAM SOLID obráběč načítá přímo nativní modely a sestavy s Autodesk Inventor (modely *.IPT a sestavy *.IAM) bez převodu dat, díky tomu EdgeCAM využívá maximum z údajů obsažených v modelu pro generování vysoce výkonných obráběcích strategií.Nejnovější verze EdgeCAM SOLID obráběče nabízí plnou podporu pro všechny tři typy definičních metod otvorů představených ve verzi Autodesk Inventor R9 - závitové informace jsou načteny při zavedení SOLID modelu do EdgeCAM. Je jedno jestli pracujete se samostatným modelem  nebo kompletní sestavou načtenou z Autodesk Inventor, informace jako jsou údaje o dírách se závity, rozměry útvarů nebo souřadné systémy jsou automaticky přeneseny do EdgeCAM pouhým kliknutím myši!Profilovací cyklus je zdokonalen o kompletní obrábění hranKlíčem k úspěšné výrobě je efektivní využívání inovačních technologií. Zlepšený Profilovací cyklus umožňuje soustředit optimalizaci dráhy na co nejlepší využití strojního času a poskytuje maximální efektivitu při CNC obrábění.
Tento cykl nabízí podporu pro zpětné obrábění "podřezání", které je užitečné v takových oblastech strojírenství jako je letecký a automobilový průmysl. Při použití vhodných nástrojů (tvaru T nebo kulička) nabízí tento cyklus rychlou a snadnou definici obrábění podřezáním, bez nutnosti natáčení součásti nebo sklopení nástrojové hlavy. Tato technologie samozřejmě redukuje strojní čas, uživatel nyní může volbu zpětného obrábění jednoduše vypnout pokud už není potřeba, ale může nadále používat stejnou frézu.Podpora pro obrábění 3D křivek umožňuje uživateli vybrat jednu nebo několik křivek pro obrábění, což je častá metoda při výrobě forem a zápustek kde se používá lemování, ohraňování a odstraňování vtoků forem.. Optimální kvalita je produkována při obrobení v jediném kroku, bez nutnosti časově náročného a drahého ručního dokončení.Nejnovější verze EdgeCAM přináší možnost vícenásobného profilování při obrábění 3D křivek. Uživatelé EdgeCAM tak můžou využít tuto jednoduchou metodu např. pro ohraňování na CNC stroji. http://www.pathtrace.cz/