Google překladač: English Deutsch

Cimatron_1.jpgIzraelská společnost Cimatron dodávající interaktivní CAD/CAM software pro nástrojaře oznámila první komerční NC software pro mikroobrábění miniaturních vysoce přesných komponent a jejich forem. Toto řešení bude dostupné jako součást produktů CimatronE 7.0, nové verze vlajkového produktu společnosti.

Mikrotechnologie se stávají nejdynamičtěji rostoucím odvětvím světového průmyslu a výrobci nástrojů i komponent jsou konfrontování s unikátními požadavky. Součásti se zmenšují, přičemž se zvyšuje jejich složitost. Miniaturní tvarové prvky musí být obrobeny s extrémní přesností. Aby byla dosažena požadovaná přesnost a kvalita povrchu, vyžaduje práce na mikroúrovni specielní nástroje s průměry menšími než 0,1 mm.

Řešení Cimatronu splňuje požadavky na výrobu mikronástrojů díky unikátním algoritmům a specielním obráběcím strategiím, které aplikuje na ověřenou CAD/CAM funkcionalitu CimatronuE a dostává obrábění na úroveň nedosažitelnou s tradičním NC softwarem. K charakteristikám řešení patří: vysoká přesnost, minimální obráběcí tolerance, efektivní zpracování nedokonalých geometrických dat, přímé obrábění ploch a tří až pětiosé řízení nástroje.

CimatronE Micro Milling je výsledkem účasti společnosti Cimatron na výzkumném projektu mikroobrábění iniciovaném Evropským společenstvím a sponzorován Fraunhofenovým institutem pro výrobní technologie v Aachenu. Tento projekt spojil dohromady přední dodavatele technologií a výrobce forem k vývoji a testování postupů pro výrobu vysoce přesných vstřikovacích forem s komplexními 3D strukturami a vysokou kvalitou povrchů.

www.cimatron.com

Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..