Google překladač: English Deutsch

Při servisních zásazích nebo při doplňování nového oleje do systému hydraulických a mazacích zařízení se může dostat do systému nepřípustně vysoké množství nečistot. To může vést k poruchám a k výraznému snížení životnosti jednotlivých komponentů. To byl hlavní důvod, proč společnost Agro-Hytos, zabývající se filtrací hydraulických kapalin, představila novinku ve svém sortimentu. Servisní filtrační agregát pro sledování čistoty oleje Cleanline portable light FA 014 vyvinutý v ARGO-HYTOS umožňuje snadné plnění hydraulických a mazacích systémů olejem, a také paralelní filtraci.

hytos_1.jpg

Zvláštní důraz byl při konstrukci kladen na kompaktní řešení, které poskytuje snadný přístup k nádrži s olejem. FA 014 je vybaven hadicemi pro snadné připojení. Jemná filtrační vložka zařízení se dá rychle vyměnit i bez speciálního nářadí, sací a tlaková hadice se navíjí přímo na agregát. Zmíněná filtrační vložka (stupeň filtrace 12 µm(c)) umožňuje paralelní filtraci a plnění hydraulických a mazacích systémů a splňuje přitom vysoké nároky na čistotu oleje.
Díky podstatnému zlepšení čistoty oleje dochází k výraznému prodlužování intervalů mezi údržbami a výměnami oleje a také ke zmenšení výskytu závad na zařízení způsobených právě znečištěným olejem.
Pro paralelní filtraci a plnění systémů s vyššími nároky na čistotu oleje doporučujeme použít servisní filtrační agregát pro sledování čistoty oleje Cleanline portable FA 016 vyvinutý v ARGO-HYTOS. Vysoký stupeň odlučování nečistot a vysoká kapacita absorpce nečistot jemných filtračních vložek (stupeň filtrace až 3 µm(c)) FA 016 zaručují vysokou třídu čistoty oleje. http://www.argo-hytos.com/

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news