Google překladač: English Deutsch

Pro opracování menších obrobků v oblasti automobilového průmyslu, především u osobních vozů, firma JUNKER Maschinen Nordrach nabízí zajímavou alternativu k paralelnímu opracování se dvěmi vedeními na jednom obrobku. S novým "brousicím centrem" JUFLEX je možné synchronním opracováním bez nebezpečí kolize se dvěmi vřeteníky ve dvou cyklech broušení dosáhnout dvojnásobného výkonu oproti zprvu uvedenému postupu.
Dva moduly stavební řady 3000 byly integrovány do jediného stroje (centra) - dva stojany stroje, dva kryty, ale jen jeden řídící systém. Manipulace s obrobky je pomocí integrovaného portálového nakladače, který je přizpůsoben k dalšímu transportu, resp. k automatickému zakládání nebo vykládání. Obsluha stroje probíhá pomocí obslužného panelu EJ-OP (JUNKER Operator Panel). Tím je umožněno nezávislé opracování ve dvou dílčích cyklech obrobku s optimálně přizpůsobenými parametry broušení. Další předností jsou podstatně nižší nároky na prostor, než při použití dvou samostatných strojů.
Zákazník rovněž ocení o 15 - 20% výhodnější cenu oproti využití dvou samostatných strojů. JUFLEX umožňuje tvarové broušení, hrubovacího broušení, broušení načisto a broušení profilů vačky, jakož i broušení konkávních geometrií a broušení do kulata, broušení čel a broušení bez stop spirály na broušeném povrchu. To vše díky použití 2 až 6 vřeten; aby bylo možné flexibilně reagovat na různé úlohy zpracování, je možné rozšíření na 3 vřetena pro modul. Tato extrémní flexibilita založená na vzájemně nezávislém opracování a nasazení až 6 vřeten, kombinovaná s koncepční úsporností, přesvědčí každého uživatele.
http://www.junker.de/home_cz.htm

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news