Nepodařilo se připojit k serveru.
Google překladač: English Deutsch
Nepodařilo se připojit k serveru.
Nepodařilo se připojit k serveru.

DMGMORI 02Vlastním konjunkturním programem nabízí společnost DMG MORI svým evropským zákazníkům více likvidity, financování bez rizik, kvalitní školení, kompletní služby i repase strojů.

Silný partner v každé konjunkturní situaci
• Program BuyBack: výkup strojů pro lepší likviditu
• DMG MORI Finance: pronájem, koupě nebo leasing bez rizik
• DMG MORI Academy: více know-how díky školením
• Bezstarostná výroba díky DMG MORI Full Service
• DMG MORI Used Machines: repase strojů jako alternativa

Po letech růstu se leckteří zákazníci společnosti DMG MORI ocitají před ekonomicky nejistými časy. Přední světový výrobce obráběcích strojů proto využívá svou globální prezenci a také svou ve své šíři jedinečnou nabídku služeb k tomu, aby se právě v této situaci prezentoval jako spolehlivý partner. Pomocí komplexního pětibodového konjunkturního programu je společnost DMG MORI schopna efektivně podpořit své zákazníky ve finanční rovině, v oblasti zvyšování kvalifikace a také v oblasti servisních a strojních technologií. Všechna opatření jsou navzájem sladěná a přicházejí z jedné ruky.

„Sledujeme cíl nabídnout našim zákazníkům v ekonomicky složité fázi finanční jistotu a dobrý servis," vysvětluje motivaci stojící za DMG MORI konjunkturním programem Markus Piber, předseda úseku odbytu, servisu a technologické excelence, který společně s Dr. Mauricem Eschweilerem, zmocněncem akciové společnosti DMG MORI AKTIENGESELLSCHAFT, byl motorem tohoto programu. Druhý jmenovaný doplňuje: „Chceme minimalizovat riziko našich zákazníků a současně maximalizovat flexibilitu a plánovatelnost."

Výkup strojů pro lepší likviditu
Likvidita společnosti je rozhodujícím faktorem pro investice do technologických modernizací. Aby ty byly také v ekonomicky těžších časech snadnější, nabízí DMG MORI svým zákazníkům výkup starých strojů. Program BuyBack zaručuje zákazníkovi okamžitou platbu, aniž by bylo nutno zapojit externího obchodníka. Zde již dlouho funguje vlastní společnost DMG MORI Used Machines GmbH jako jeden z největších obchodníků s CNC stroji, a to zejména také se stroji cizích výrobců.

DMGMORI 01Financování bez rizika
Společnost DMG MORI Finance podporuje zákazníky komplexně v oblasti financování, kde nabízí více než běžný pronájem, koupi nebo leasing. Před uvedením stroje do provozu nevznikají žádné náklady. Dr. Maurice Eschweiler doplňuje: „Alternativně mohou zákazníci začít s financováním až šest měsíců později, což opět posiluje jejich likviditu." Kromě toho je zde možnost flexibilní úpravy splátek podle vytížení strojů. Atraktivní opce jako odstupňované splátky, zvýšení zůstatkové hodnoty, návazné financování nebo možnost prodeje a zpětného pronájmu navíc nabízí nejvyšší možnou flexibilitu. V tomto smyslu společnost DMG MORI Finance koncipovala kampaň „TOP Seller" pro obzvláště žádané stroje DMG MORI. U nich byly leasingové splátky ještě více upraveny ve prospěch zákazníků. „Naše nabídky financování samozřejmě platí také pro investice do automatizace, použitích strojů, repasí nebo školení, a stejnou měrou se obracejí také na společnosti typu start-up," ujišťuje Markus Piber.

Více know-how díky školením
Dobře kvalifikovaní pracovníci jsou základem produktivní výroby, proto je školení prováděné pracovníky DMG MORI Academy pevnou součástí DMG MORI konjunkturního programu. Bez ohledu na krátké dodací lhůty se společnost zavazuje k zaškolení obsluhy strojů ještě před uvedením strojů do provozu. „Zákazník tak může bez dalších prodlev ihned po uvedení stroje do provozu přijímat zakázky," říká Dr. Maurice Eschweiler.

Bezstarostná výroba díky DMG MORI Full Service
Dobře vytížená výroba je odkázaná na spolehlivý servis, který prostoje strojů redukuje na minimum. Z tohoto důvodu nabízí DMG MORI v podobě služby Full Service svým zákazníkům paket „Kompletně bezstarostně", který zahrnuje všechny náhradní díly, servisní zásahy a každoroční údržbu společně s havarijním pojištěním u společnosti Allianz - a to za vysoce atraktivních podmínek.

Repase osvědčené výrobní technologie
Osvědčená výrobní technologie a etablované procesy jsou srdcem mnoha výrob. Aby uživatelé mohli dlouhodobě spolehlivě pracovat se svými důvěrně známými stroji, pokrývá DMG MORI konjunkturní program také repasi stávajících strojů jako alternativu k pořízení nové technologie. Nabídka sahá od repasí komponentů až po generální repase celých strojů s použitím originálních náhradních dílů, které mohou být rovněž zahrnuty do financování.

DMGMORI 03Financování – konjunkturní highlighty
• Po zahájení až šest měsíců bez splátek
• Odstupňované splátky v závislosti na vytížení
• Vysoce kalkulovaná zůstatková hodnota strojů v návaznosti na financování
• Financování repasí a servisu
• Financování „start-up" pro podporu mladých firem
• Flexibilní úpravy smluv i během pevné doby platnosti
• Atraktivní návazné financování po uplynutí dohodnuté doby pronájmu
• Transakce „sale and lease back" pro lepší cashflow

www.dmgmori.com

Nepodařilo se připojit k serveru.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Nepodařilo se připojit k serveru.
Nepodařilo se připojit k serveru.