Google překladač: English Deutsch

Společnost TAJMAC-ZPS, a.s. je plně integrovaná a vyspělá mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí a s vysokou úrovní know-how. Jejím hlavním cílem je splnění všech požadavků zákazníka. Vysoká technická úroveň všech výrobků společnosti TAJMAC-ZPS, a.s. byla potvrzena udělením certifikátu kvality v roce 2010 certifikační společností TÜV SÜD Czech. s.r.o. Na otázky o chodu společnosti a jejích plánech nám odpovídal ředitel divize CNC pan Chris Halski.

TAJMAC DSC 3957 ChH RDCNC

V TAJMAC-ZPS produkují stroje tři divize, je váš sortiment strojů dostatečně široký k překonání ztrát v období, kdy jedna z divizí dočasně neprosperuje?

Výrobní program společnosti TAJMAC-ZPS je rozdělen do tří divizí. Stroje divize Automaty jsou určené pro velkosériovou výrobu ve vysoce produkčních výrobních odvětvích, stroje divize MANURHIN jsou vhodné pro sériovou výrobu střední velikosti a plný rozsah v sekci obráběcích a víceúčelových strojů doplňují obráběcí centra divize CNC.Naše stroje jsou konstruovány tak, aby je bylo možno použít pro výrobu od jednoduchých součástek, až po výrobu extrémně složitých geometrických dílců s vysokou přesností v krátkém a optimalizovaném výrobním procesu. Podporují globální výrobní potřeby zejména automobilového, energetického, dopravního, leteckého, zbrojního i zdravotnického průmyslu, což umožňuje firmě TAJMAC-ZPS zaměřit se na jednotlivých trzích na odvětví, která jsou v dané zemi právě na vzestupu.

V minulosti, ale možná i nyní, dává mnoho zákazníků přednost nízké ceně před kvalitou, jak se vyrovnáváte s touto situací?

Zákazník musí v závěru procesu posuzování nákladů zvážit poměr cena/výkon a výhody, které náš výrobek přinese jeho podnikání. Tyto stejné obavy mají všechny podniky s ohledem na konkurenci. Neustále naše výrobky v rámci technologického pokroku inovujeme a zdokonalujeme a nabízíme stroje přesně na míru výrobním potřebám konkrétních zákazníků. Předvídatelná produktivita, spolehlivost stroje a spolehlivost technické podpory a servisu jsou veškeré faktory, které je třeba zvážit a řešit během prodeje. Nejdůležitější jsou celkové náklady vlastnictví nejen prodejní cena.

Popularita tradičních veletrhů byla v posledních několika letech zpochybňována. Ve stejném období však vaše Zákaznické dny zaznamenaly slušný pokrok ve všech aspektech. Jak si to vysvětlujete?

Zákaznické dny firmy TAJMAC-ZPS jsou zaměřeny na poskytování řešení výrobních potřeb, které nabízejí naše stroje a naši dodavatelé. Nejen zákazníci, kteří je navštíví uvidí naše výrobky i s inovacemi, které jsme již představili nebo na kterých teprve pracujeme pro budoucí produkci. To umožňuje zákazníkovi komunikovat nenuceným a příjemným způsobem o tom, co by mu mohlo pomoci stát se konkurenceschopnějším a jak by mohla naše firma zdokonalit své aplikace a služby, což ve výsledku přináší oboustranně výhodná řešení.

Firma TAJMAC-ZPS je zkušeným „sběratelem" ocenění. Připravujete nějaké překvapení na MSV Brno 2013?

Návštěvníci si musí počkat a uvidí, jinak by to nebylo překvapení.

www.tajmac-zps.cz

TAJMAC IMG 7106

Zákaznické dny firmy TAJMAC-ZPS, a.s. jsou svým zaměřením oblíbené u stále širšího okruhu zákazníků i dodavatelů jak potenciálních, tak již existujících. Každoročně se zde setkávají odborní pracovníci vybraných firem a společností s odbornou veřejností k výměně cenných poznatků z praxe, s možností seznámit návštěvníky s výrobním programem i posledními novinkami.Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news