Google překladač: English Deutsch

Nejnovější verze řešení pro výrobu, které jsou součástí Autodesk Invertoru 2008, pomáhají nově definovat proces vývoje výrobků praktickým zkoušením nápadů před jejich realizací. V nových verzích Autodesk Invertor, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical, Autodesk AliasStudio, Autodesk Showcase a Autodesk Productstream nabízí Autodesk ucelené pojetí digitálního prototypování, které umožňuje efektivně ověřovat nápady a podněcovat inovace produktů.

2005-5-250-21-46.jpg

Produktová řada Autodesk Inventor je nejlepší volbou pro uživatele AutoCADu, neboť poskytuje výrobním společnostem možnosti navrhování ve 3D, aniž by znehodnocoval dřívější investice do 2D procesů. Produkty Inventor poskytují komplexní sadu nástrojů pro 3D navrhování a dokumentaci, vytváření vedených systémů, ověřování návrhů a správu dat. Zároveň se s nimi dodává aplikace AutoCAD Mechanical pro přesné kreslení ve 2D.

Digitální prototyping pro každého
Inventor je vysoce asociativním programem, rozezná v jakém prostředí byl soubor vytvořen. Výkres vytvořený v Inventoru můžete upravovat v AutoCADU a při opětovném otevření v Inventoru se změny automaticky projeví. AutoCAD navíc rozpozná jakoukoli změnu a provede aktualizaci. Stejně tak můžete použít geometrii vytvořenou v AutoCADu v Inventoru, použít šablony DWG pro výkresy v Inventoru nebo vyvíjet stávající 2D dokumentaci ve 3D. Šablony, rámečky, razítka nebo barvy, cokoli si navolíte v AutoCADu lze použít v Inventoru.
Stejně jednoduše probíhá i komunikace jedním souborem, například komunikace výkresů dílů a sestavy se schématy, zobrazení hydraulických nákresů ve strojních výkresech aj.
Simulace a analýza podporuje automatický překlad vazeb sestavy do kinematických vazeb.
www.autodesk.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news