Google překladač: English Deutsch

SCHUNK 1a RCE R-EMENDO Anwen kopieFirma SCHUNK, lídr v oblasti upínání a uchopování, bude letos na MSV v pavilonu F, na stánku číslo 47.

Celý článek...

TaiwanDnes v 13:30 se konalo slavnostní zahájení účasti Taiwanu na veletrhu EMO v Hannoveru. Stánek společnosti Taiwan Smart Machinery najdete v hale 16, G31. Po celou dobu veletrhu tak můžete prozkoumat nejnovější řešení v oblasti digitální transformace a pokročilé automatizace, která vám pomohou zefektivnit procesy a dosáhnout ekologické výroby. Můžete těšit na řadu zasvěcených seminářů, rychlých prezentací a průkopnických prezentací.

Celý článek...

DK 1 ML3015GX-F image48Podzim je ve strojírenském světě neoddělitelně spjat s Mezinárodním strojírenským veletrhem v Brně a DK machinery nemůže u této prestižní události chybět.

Celý článek...

DG 01 IMG 3533Podpis memoranda o spolupráci mezi VŠB-TUO a rychle rostoucí českou společností, specializující se právě na vysoce přesné obrábění, DG Solutions, symbolizuje spojení vědy, technologie a vysoce precizního obrábění.

Celý článek...

DK 1 5year-warranty-oscilatZdroj je „srdcem" každého vláknového laserového řezacího stroje. Jen díky vlastnímu vývoji a výrobě můžete všechny klíčové komponenty dovést k dokonalosti, a právě proto Mitsubishi používá pouze vlastní řízení, motory, frekvenční měniče, relé a mnoho dalších dílů. Mitsubishi vyvinulo také vlastní vláknový zdroj vyznačující se vysokou spolehlivostí a produktivitou. Je vybaven inteligentním systémem umožňujícím prediktivní údržbu a servisní zásah dříve, než by došlo k poruše stroje.

Celý článek...

DG 1 IMG 9489DG Solutions, a.s. (DGS), rychle rostoucí česká společnost specializující se na velmi přesné obrábění se specifickým zaměřením na polovodičový průmysl, s potěšením oznamuje otevření nového centra pro výzkum a vývoj v Technologickém parku Brno. To se uskutečnilo ve čtvrtek 8. června 2023 za účasti zhruba 50 hostů z řad akademického, podnikatelského i státního sektoru.

Celý článek...

Fronius 1 pw-press-navigatoNa veletrhu SCHWEISSEN & SCHNEIDEN v Essenu (od 11. do 15. září) se budeme věnovat klíčovým fenoménům, které pohánějí svařovací technologii vpřed. Ve všech odvětvích narůstají požadavky na kvalitu, potřebných odborníků je však velmi málo. Mimořádný význam navíc získává efektivní využívání zdrojů z ekonomického i ekologického hlediska. Příslušná řešení budeme prezentovat na blížícím se předním veletrhu svařovací techniky.

Celý článek...

WALTER 1 HELICHECK NANOTrend směřující k miniaturizaci v oblasti elektroniky, mikromechaniky a lékařské technice zvyšuje poptávku po mikro a nano-nástrojích. Komplexní měření těchto drobných nástrojů o průměru menším než jeden milimetr však dosud nebylo možné. Při současných metodách měření, včetně pokusů o měření nástrojů pomocí mikroskopie, představuje největší riziko chyby obvykle lidský faktor. Navíc je u některých měření nutná destrukce nástroje, například při měření úhlu čela u nástrojů se složitou geometrií. „Výrobci pak musí doufat, že ostatní identické nástroje budou odpovídat tomu naměřenému. Pro toto tvrzení však neexistuje žádný důkaz,” vysvětluje Bernd Schwennig, který je ve společnosti WALTER odpovědný za produktový management v oblasti měřicí techniky.

Celý článek...

Fronius 1 PW PPIC joining sJoining Smart Technologies ve znamení udržitelnosti a digitalizace. Odborníci na technologie spojování z automobilového průmyslu se setkají od 10. do 11. května 2023 ve společnosti Fronius v rakouském Sattledtu. Hlavním tématem letošní mezinárodní automobilové konference je udržitelnost a digitalizace.

Celý článek...

Castrol 1 onsite-header-110Obrábění kovů je jednou z klíčových operací v mnoha výrobních odvětvích. Zachování produktivity při současném snížení spotřeby energie a úspoře vody a odpadu představuje velkou výzvu. Společnost Castrol vyvinula integrovaná řešení pro obrábění kovů, která pomáhají podnikům právě v těchto ohledech.

Celý článek...

Fronius 00 PW PPIC DynamicWPro systémy Fronius iWave jsou nyní k dispozici komponenty pro studený drát TIG. Převratná inovace spočívá v jejich inteligentním ovládání. S novým patentovaným svařovacím balíčkem Welding Package TIG DynamicWire je nyní i pro amatéry snadné provádět dokonalé svary TIG. Dynamická regulace drátu totiž vždy zvolí správnou rychlost posuvu. Proces se přizpůsobuje svářeči nebo svářečce, nikoli naopak!

Celý článek...


Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..