Google překladač: English Deutsch

Společnost STILL se studentům odborných středních a vysokých škol představuje v rámci exkurzí jako moderní světová společnost nabízející kompletní intralogistické služby. Nabízené exkurze jsou vhodné pro školy, které jsou svým zaměřením blízké oboru logistika nebo mají studenty, kteří tento obor na škole studují.
V rámci celé exkurze přibližují zaměstnanci společnosti studentům pracovní prostředí a zázemí společnosti STILL v České republice, představují různé druhy manipulační techniky a jsou připraveni odpovědět na všechny odborné dotazy studentů. V průběhu exkurze jsou pro studenty připraveny kvizové otázky, které jsou v případě správné odpovědi odměněny drobnými cenami. Jednou z nejdůležitějších a nejvíce oblíbených částí exkurze jsou praktické ukázky práce s manipulační technikou, studenti si mohou vyzkoušet „pohodlí a ergonomii“ manipulační techniky STILL.

O exkurze je velký zájem, již od začátku roku v centrále společnosti STILL na Štěrboholské 102 v Praze 10 proběhlo několik exkurzí se studenty z odborných středních škol, např. z Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy dopravní navštívilo firmu 25 studentů 3. ročníku a ze Střední odborné školy logistických služeb absolvovalo exkurzi 20 studentů. Jak studenti tak i jejich učitelé byli příjemně překvapeni zpracováním a vedením programu celé exkurze.
Studenti se tímto způsobem seznámí s pracovním prostředím a produkty jedné z nejúspěšnějších společností dodávající intralogistická řešení pro celý svět.

V případě zájmu o exkurzi nás kontaktujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
 

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122242526
27282930   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce