Google překladač: English Deutsch
Inzerce

Hamburský podnik Jungheinrich se představil veřejnosti na veletrhu LogiMAT 2010 ve Stuttgartu jako firma nabízející řešení pro vnitropodnikovou logistiku. V centru pozornosti expozice Jungheinrich na veletrhu byla témata navigace ve skladu a systém pro řízení skladu - Warehouse-Management-System „Jungheinrich WMS“. Jungheinrich představil na veletrhu LogiMAT poprvé živě modul skladové navigace. Jedná se o modul pro zvýšení efektivity ve skladu s úzkými uličkami, který byl uveden na trh v roce 2009.

Se skladovou navigací je možné v praxi zvýšit překládací výkon až o 25 %. Podle podmínek použití, jako je např. velikost nebo organizace skladu, zajišťuje více než 50 těchto systémů zvýšení efektivity v různých podnicích po celé Evropě.

Skladová navigace Jungheinrich může být spojena s logistickým rozhraním (Logistik-Interface) Jungheinrich. Toto rozhraní se instaluje na terminálu vozíku a zajišťuje „přeložení“ dat, která se přenáší mezi řídicí elektronikou vozíku a WMS. Odpadá tak nutnost měnit systém pro řízení skladu – Warehouse-Management System. Tato možnost jednoduché integrace do IT prostředí příslušného skladu je jen jedním ze znaků jednotných systémových řešení, která Jungheinrich na veletrhu LogiMAT představil.

Hamburský podnik představil na veletrhu LogiMAT ve Stuttgartu již tradičně řešení, se kterými je možné optimalizovat vnitropodnikovou logistiku. Srdcem mnoha projektů je systém pro řízení skladu Warehouse-Management-System (WMS). „Jungheinrich WMS“ v sobě spojuje díky modulárnímu a profilovému principu výhody standardního software s flexibilitou uživatelsky orientovaného software. Je možné efektivně řídit jak manuální sklady s vozíky a regály a plně automatické sklady s regálovými zakladači, tak i smíšené systémy. Datový přenos a vozíkové terminály Jungheinrich, které je možné dodat nainstalované na většině vozíků už z výrobního závodu, zajišťují bezpapírové procesy.

Společnost Jungheinrich patří v celosvětovém měřítku k předním poskytovatelům manipulačních vozíků, skladové techniky, logistických systémů a služeb pro kompletní vnitropodnikovou logistiku.

www.jungheinrich.cz
 

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červenec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..