Google překladač: English Deutsch

Nový prostorový portálový systém pro jednoduchou, přesnou a cenově výhodnou manipulaci. Navíc, standardní konfigurace je dostupná v extrémně krátkých dodacích lhůtách. Jednoduchý a přesný přesun malých hmotností a břemen i ve velmi stísněných prostorech. K tomu slouží portálové systémy, které nacházejí své uplatnění v mnoha strojírenských i nestrojírenských aplikacích.

hennlich

Firma igus zastoupená v Česku společností HENNLICH nyní vyvinula nový kompaktní prostorový portál, který je ideální pro použití v aplikacích s malými hmotnostmi. Standardní portálový systém (katalogový díl) je možné expedovat jako předpřipravenou stavebnici přímo z výrobního závodu, neboť je složen ze samomazných a bezúdržbových aktuátorů, lineárních jednotek a motorů.

Automatizace výrobních procesů je nejen pro strojírenství stále důležitější a nabývá stále většího a většího významu. Proto firma igus vyvinula nový, mimořádně kompaktní prostorový portál, který nabízí řadu nadstandardních výhod.

Pro malé prostory
Nový samomazný a bezúdržbový portálový systém drylin® E je vhodný pro širokou škálu aplikací, především v medicínských technologiích s vysokými požadavky na bezpečnost, při úkolech v mikroelektronice nebo pro „pick&place" úlohy. Na malém pracovním prostoru o rozměrech 400 x 400 x 100 mm může toto malé a kompletní řešení přenášet předměty s maximálním zatížením 2,5 kg při maximální rychlosti 0,5 metrů za sekundu.

„Dva řemenové aktuátory drylin® ZLW a jedna lineární jednotka drylin® GRW zajišťují přesné vedení, tichý chod a bezúdržbový a samomazný provoz. A to díky kluzným prvkům vyrobeným z vysoce výkonných triboplastů," vysvětluje Tomáš Vlk, product manažer pro tato zařízení u společnosti HENNLICH.

Portál je dodáván kompletně připravený pro připojení krokových motorů a snímačů NEMA17 nebo NEMA23. „Kromě předpřipravených modelů jsou k dispozici také různé varianty velikostí, zdvihů nebo materiálů. Podle požadavků a potřeb aplikace lze volit i krokové motory," upřesňuje Tomáš Vlk.

Portálové systémy drylin® E k okamžitému odeslání
Kromě nového prostorového portálu drylin® E pro malé pracovní prostory, který je možné dodat přímo z výrobního závodu, jsou k dispozici také lineární a rovinné systémy. Všechny portály obsahují přednastavené lineární aktuátory a lineární jednotky drylin® s krokovými motory NEMA a také všechny komponenty potřebné pro vlastní montáž a sestavení. Kromě standardních portálových systémů (skladové položky), si může uživatel nakonfigurovat svůj vlastní portálový systém sestavený z komponentů drylin®, a to na adrese www.igus.de/drylin-E-Portal. Tuto konfiguraci lze on-line odeslat, včetně žádosti o cenovou nabídku. V závislosti na požadavcích zákazníka mohou být změněny délky jednotlivých os, konfigurace krokových motorů nebo přidáno příslušenství jako např. energetické řetězy a kabely.

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..