Google překladač: English Deutsch

V Hněvotíně u Olomouce vznikly nové prostory, kde je nové zázemí pro prodej, servis a pronájem vysokozdvižných vozíků. Ve velkém vnitřním prostoru je možnost výběru z více než 100 předváděcích a použitých vozíků. Strategická poloha na dohled od dálnice přinesla řadu výhod v oblasti logistiky a dopravní dostupnosti.
Díky nové, plnohodnotné pobočce v centrální části Moravy ušetří zákazníci velkou část nákladů na dopravu. V areálu se navíc nachází i moderní servisní dílna, kde je možné opravit většinu závad, které není možné řešit přímo u zákazníka. Odpadají tak náklady na dopravu do velkého servisu v Praze.

V nové budově poskytuje moravský Junghenrich komplexní servis v rámci hesla"vše z jedné ruky". Nabízí zde prodej nových vozíků, půjčovnu vozíků, systémová řešení a regály. Samostatnou kapitolou je prodej použitých a předváděcích vozíků. Ve velké hale si může zákazník prohlédnout a vyzkoušet více než stovku spolehlivých strojů Jungheinrich. Spolu s odborným poradenstvím má tak ideální možnost zvolit optimální stroj pro svou potřebu. Vozíky jsou za výhodné ceny, často s akční nabídkou, takže se vyplatí zastavit se, když máte cestu kolem. Kompletní nabídku použitých a předváděcích vozíků Jungheinrich navíc nalezne klient na stránkách www.jhbazar.cz. Pokud se vozík nenachází v hněvotínském areálu, Jungheinrich ho tam pro moravského zákazníka přepraví.

Půjčovna vozíků je schopna expedovat vozík již do čtyř hodin po nahlášení požadavku - i to svědčí o schopnosti nové pobočky přinášet výhody klientům.

www.jungheinrich.cz

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122242526
27282930   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce