Google překladač: English Deutsch

nsk obr1Všichni výrobci strojů nyní získali přístup k užitečnému online nástroji NSK, který pomáhá rychle a snadno navrhovat lineární vedení přizpůsobená podle požadavků zákazníka. Nástroj Click!Speedy pro návrh lineárních vedení NSK umožňuje na základě specifikace typu, velikosti, délky, těsnění, mazání a mazací jednotky vyrábět komponenty na míru podle požadavku zákazníka.

Pro každý návrh lineárního vedení vytvořený na základě těchto požadavků a specifikací je možné prostřednictvím odkazu na stažení nebo e-mailem získat specifikaci vedení, katalogový list, výkres v PDF nebo CAD data.
V současné strojírenské výrobě je často klíčovým požadavkem zkrátit dobu uvedení výrobku na trh. Je-li požadováno na míru přizpůsobené lineární vedení, často to může značně zpomalit a zdražit práce na projektu. S ohledem na to vytvořila společnost NSK nástroj Click!Speedy, který si poradí s návrhem zákaznických lineárních vedení vycházejících z jakékoliv řady vedení ze sortimentu NSK (běžná a přesná vedení NH/NS/LW/RA/PU/PE).
Kromě konstrukčních charakteristik mohou uživatelé do Click!Speedy prostřednictvím vygenerované specifikace zadat také požadavky na cenu, dodací lhůtu a podmínky dodání od prodejního oddělení společnosti NSK nebo distributora z její distribuční sítě.
Pro spuštění procesu jsou k dispozici tři výchozí funkce. Výběrem volby 'ekvivalentní typ' může uživatel odkázat na číslo zboží od konkurenčního dodavatele. Zobrazí se nejbližší ekvivalent od NSK a tabulka se srovnáním specifikací. Jinou možností je, že uživatel zvolí funkci 'výběr typu', kde lze na základě stávajících vedení NSK vytvořit vedení vlastní, na míru přizpůsobené. Poslední volbou je „číselné označení typu NSK", kde je možné na základě existujícího čísla zboží naimportovat specifikace a data CAD. Ačkoliv nástroj byl navržen tak, aby jeho použití bylo snadné, uživatel, který potřebuje pomoc, si může kliknutím na příslušné tlačítko stáhnout kompletní „provozní manuál" ve formátu PDF.

www.click-speedy01.nsk.com/speedyweb/enlogin.do

 

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..