Google překladač: English Deutsch

Univerzální vlastnosti hliníku budí nadšení: lehkost, odolnost proti korozi a také vysoká tvárnost a zpracovatelnost. Hliník je navíc velmi trvanlivý, stálý a snadno recyklovatelný. Jeho možnosti použití jsou všestranné, ať už se jedná o bydlení, dopravní prostředky, potravinářský průmysl, volný čas nebo zdravotní péči, je hliník materiálem první volby a v našem moderním všedním životě je nepostradatelný.

aluprofil

Skupina apt Hiller dodává vedoucím firmám na trhu do celého světa inovativní a vysoce kvalitní výrobky a komplexní řešení z hliníku. Její zákazníci pocházejí z oblastí automobilového průmyslu, stavebnictví, elektrotechnického a všeobecného průmyslu.

Společnost vyrábí sériové výrobky v hromadné produkci i velmi komplikované jednotlivé díly v „one-piece-flow“. Její 4 moderní výkonné výrobní závody jsou automatizované a flexibilní. Firemní procesy přitom pokrývají celou řadu zhodnocování primárního materiálu – od suroviny ke koncovému produktu.

Sem patří:

 • extruze profilů
 • další mechanické zpracování
 • povrchová úprava
 • montáž
 • recyklace


Zpracování hliníku je umění, kde se projeví každý detail, a to nejen v procesu výroby, ale již ve fázi návrhu a vývoje výrobku. Naše zaměstnance proto nenajdete jenom na konstrukčních pracovištích, ale také u našich zákazníků. Z nápadu se tak v týmové práci stává skutečný promyšlený výrobek.

aluprofil
Máme široké know-how a oči vycvičené pro detaily. Proto si nás stále více renomovaných firem, když se jedná o výrobu náročných hliníkových profilů nebo CNC zpracování, tváření a lepení jednotlivých hliníkových dílů, vybírá za stálého partnera. A proto se také neustále rozvíjíme. Jak velikostí, tak i pověstí.

Výrobní kapacita hliníkových profilů

S našimi sedmi high-tech linkami na lisování profilů disponujeme kapacitou 80 000 tun hliníkových profilů za rok.

Výsledek

Díky nástrojům, konstruovaným a vyráběným s využitím sofistikovaných počítačových systémů (CAD, CNC stroje), dosahujeme maximální přesnosti vyráběných profilů. Maximální produktivity dosahujeme díky používání nejmodernějších technologií, jako jsou řezání na principu „létající pily“ a izotermické lisování.

Hightech ve zpracování hliníku

Pomocí inteligentních výrobních konceptů realizujeme prototypy, jednotlivé výrobky a také malé i velké série. Díky přesnému sladění jednotlivých kroků v rámci celého procesu a inovativním technologiím dosahujeme maximální účinnosti výroby. Výsledek je naše maximální kvalita při minimálních nákladech.

Náš výkon

Ročně zpracujeme na 15 000 tun hliníku. U nás vznikají inovativní výrobky, které v nás i našich zákaznících budí skutečné nadšení. Sem patří komplexně zpracované hliníkové profily stejně jako kompletní koncepty lehkých konstrukcí.

aluprofil

Naše základní kompetence

 • tváření/tvarování (2D/3D)
 • řezání/dělení
 • CNC obrábění a frézování (highspeed 3/4/5-tiosé)
 • lisování/vysekávání (vysokorychlostní technologie)
 • technologie ražení/hlubokého tažení
 • sváření (MIG/MAG)
 • spojování a lepení

Best-in-class

Naše výrobky musí splňovat ty nejvyšší požadavky. Musí vyhovovat našim vysokým nárokům na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Stanovili jsme konkrétní a certifikované postupy, které jsou závazné pro každého našeho zaměstnance. Jsou neoddělitelnou součástí naší podnikové filozofie.

aluprofil

Kvalita má mnoho tváří

Vyrábíme po všech stránkách perfektní výrobky, máme jasně definované procesy, dodržujeme dohody se zákazníky, ctíme termíny, poskytujeme rozsáhlý servis, naše výrobní procesy jsou hospodárné a účinné, máme přísný controlling a využíváme nejmodernější komunikační prostředky. Abychom byli schopni kvalitu našich výrobků trvale zaručit a zvyšovat, je také neustále optimalizována i naše organizační a výrobní struktura.

Hliník je zelený

Zodpovědné zacházení se zdroji je u nás součástí všedního dne. Veškerý hliníkový odpad, který u skupiny apt Hiller Group vznikne, je v naší vlastní slévárně v Monheimu, s roční výrobní kapacitou 20 000 t, opět přepracován na výchozí surovinu (ingoty), z níž pak vyrábíme vysoce kvalitní profily. Na recyklaci hliníkového odpadu spotřebujeme pouze 5 % energie, potřebné při výrobě nových ingotů ze základní suroviny. A to vše při stejné kvalitě materiálu, protože recyklovaný materiál se od primárního hliníku neliší v žádném parametru.

aluprofil
Využíváme i samotné odpady z výroby jako výškrabky z přetavby nebo zbytkové látky, vznikající při úpravě odpadní vody z eloxačních zařízení. Tak spojujeme smysl pro životní prostředí s maximální hospodárností.

Kalendář akcí

<<  Leden 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..