Google překladač: English Deutsch

Společnost PolyWorks Europa s potěšením oznamuje, že míra spokojenosti zákazníků v tomto roce dosáhla 98,2 %*. Naše služby jsou uznávané pro poskytování rychlých řešení našim klientům, vždy v profesionálním a konstruktivním duchu. Náš tým technické podpory přijímá přibližně 3 000 hovorů/e-mailů ročně ve Francii, 2 500 hovorů/e-mailů ročně v Itálii, 1 900 hovorů/e-mailů ročně ve Španělsku a 350 hovorů/e-mailů ročně ve východní Evropě.

Polyworks 1 Main-image-PW-E

Kampaň
Společnost PolyWorks Europa zahajuje celoevropskou podpůrnou kampaň pro zviditelnění kvalitní technické podpory poskytované jejím týmem odborníků. Bude vysílán v několika médiích ve Francii, Itálii, Španělsku, Portugalsku a České republice.
Slogan kampaně „Naše technická podpora je také hodnocena" vyjadřuje míru spokojenosti našich zákazníků a zároveň vytváří spojení s naší hlavní činností.
Chtěli jsme vyzdvihnout jednoho z našich kolegů aplikačních inženýrů a navrhnout projekt sami. Kampaň proto probíhala v našich kancelářích ve Francii ve spolupráci s naší mateřskou společností se sídlem v Québecu.

Kdo jsou naši odborníci? Co je jejich posláním?
Výrobní společnosti na celém světě čelí společné výzvě. Musí být schopny rychle a s co nejnižšími náklady zavádět nové kvalitní výrobky do výroby. Posláním našich softwarových specialistů pro 3D měření, je optimalizovat přínosy, kterými může metrologie přispět do cyklu vývoje produktu a kvality výroby, a tím pomoci organizacím dosáhnout jejich obchodních cílů.
Abychom tento cíl splnili, posunuli jsme technickou podporu na úroveň, která nemá na našem trhu obdoby. Zaměstnáváme tým technické podpory s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti průmyslové metrologie, produktového inženýrství a výroby, který tvoří více než 150 vysoce kvalifikovaných aplikačních specialistů hovořících 20 různými jazyky a žijících v 19 zemích. Zavedli jsme také filozofii zákaznické podpory, která jde nad rámec tradiční softwarové podpory a věnuje čas pochopení procesu a analýze požadavků, než navrhne optimální řešení vašeho problému s měřením. Náš úkol je dokončen teprve tehdy, když je úloha měření úspěšně splněna.

Co říkají naši zákazníci o našich službách?

Ve Francii:
„Velmi rychlá a efektivní podpora. Je radost pracovat s vašimi produkty. Děkuji," Baptiste Gauthier, správce pracovní stanice, PCM Europe SAS.
"Vždy si vážíme podpory týmu PolyWorks," Sylvain Chevalerias, AIRBUS PLM Services – 3D SCAN.

V Itálii:
„Je zde vysoká úroveň profesionality, což značně usnadňuje práci."
Ru Giuliano, pracovník kontroly kvality, Tristone Flowtech Italia.

Ve Španělsku:
„Rychlá a efektivní reakce. Moc vám děkuji!"
Josu Ereña Gomez, technik kvality, Fagor Arrasate S. Coop.
„Vše, co se týká technického oddělení, je perfektní. Deset z deseti."
José Ignacio Cajal, inženýr kvality, TI Automotive Pamplona.
„Bezvadné jako vždy."
Ruben Viciana, dodavatelská kontrola, Johnson Controls-Hitachi Air Conditioning, Španělsko.

Jak získat přístup k technické podpoře?
Každý nový nákup licence PolyWorks|InspectorTM a PolyWorks|ModelerTM zahrnuje také jeden rok technické podpory a údržby softwaru. Tyto služby poskytují nové hlavní výroční verze a měsíční průběžné verze, živou asistenci našeho týmu technické podpory a přístup k online zdrojům.

Jak kontaktovat náš tým technické podpory?
Telefonicky: +420 228 885 459
E-mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.polyworkseuropa.com/en

Kdo je společnost PolyWorks Europa?
PolyWorks Europa pomáhá průmyslovým výrobcům všech velikostí digitálně transformovat jejich procesy 3D měření a maximalizovat hodnotu dat 3D měření pro jejich procesy konstrukce a výroby produktů. Společnost PolyWorks Europa, která má pobočky ve Francii, Itálii, Španělsku a České republice, poskytuje evropským průmyslovým výrobcům inteligentní 3D metrologická softwarová řešení PolyWorks® a technické služby včetně technické podpory, školení, poradenství v oblasti metrologických procesů a přizpůsobení softwaru.
PolyWorks Europa je součástí společnosti InnovMetric. Group, nadnárodní organizace zabývající se vývojem softwaru se sídlem v Kanadě a více než 500 zaměstnanci, jejímž cílem je přinášet 3D měřicí data do centra výrobních procesů v podnicích.

* Hodnocení za rok 2022 jako výsledek dotazníků provedených po telefonátu nebo e-mailu na technickou podporu.

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..