Google překladač: English Deutsch

Výrobní závod Siemens Busbar Trunking Systems (SBTS) se sídlem v Mohelnici otevřel novou halu na produkci přípojnicových systémů. Siemens do výstavby nové haly investoval celkem 200 milionů Kč a ve výrobě v Mohelnici momentálně zaměstnává přibližně 130 lidí. Se stavbou haly o rozloze přes 12.200 m2 bylo započato v červenci loňského roku, výroba byla spuštěna o pět měsíců později.

simens.jpg

Společnost Siemens otevřením nové výrobní haly posiluje svou pozici významného zaměstnavatele v oblasti moravsko-slezského regionu. „Díky otevření nové haly našlo v našem závodu pracovní příležitost přibližně 130 lidí. Výstavba haly byla dokončena v mimořádně krátkém termínu necelých pěti měsíců, mimo jiné díky perfektní spolupráci se společností Hochtief VSB, která realizovala hrubou stavbu, a dalšími subjekty skupiny podniků Siemens v České republice, jenž dodaly významnou část infrastruktury budovy,“ uvedl ředitel závodu SBTS Vladan Hlaváč. „V nové hale vyrábíme dva typy přípojnicových systémů, které se vyvážejí do celého světa, včetně trhů v oblasti východní Evropy a v zámoří.“

Nová výrobní hala je umístěna v areálu společnosti Siemens Elektromotory, s.r.o., v Mohelnici, závod SBTS využívá společně s dalšími subjekty skupiny podniků Siemens v České republice sdílené služby v oblasti nákupu, účetnictví a personalistiky.

Přípojnicové systémy jsou určeny pro přenos a distribuci energie s možností použití v průmyslových halách, supermarketech a obchodních centrech. V mohelnickém závodě SBTS, který patří v rámci skupiny Siemens ČR do společnosti Siemens Nízkonapěťová spínací technika, s.r.o., se realizuje příprava pocínovaných hliníkových a měděných vodičů, sváření a montáž rozvodnic a výstupních skříní.

www.siemens.cz


Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news