Google překladač: English Deutsch

InterScan Gateway Security Appliance je určeno pro středně velké organizace, které vyžadují řešení zabezpečení obsahu se snadnou instalací a nenáročnou údržbou. Tím že chrání firemní a osobní data, podporuje tak produktivitu zaměstnanců. Její

tmicro.gif

anti-bot funkce zabraňuje tomu, aby se z interních počítačů staly “zombie”.

Tato nová komplexní aplikace pro zabezpečení obsahu v sobě obsahuje ochranu před viry, spywarem a nevyžádanou poštou, filtrování obsahu a filtrování adres URL. Na rozdíl od aplikací pro sjednocenou správu hrozeb UTM (Unified threat management) je aplikace InterScan Gateway Security Appliance umístěna za stávajícím řešením brány firewall/VPN zákazníka a vytváří další vrstvu zabezpečení internetové brány.

V roce 1996 společnost Trend Micro představila první antivirový program pro brány a podle výzkumu nezávislé analytické společnosti IDC si od té doby trvale udržuje vedoucí postavení na trhu antivirových programů pro brány (zdroj: IDC, Worldwide Antivirus 2005 – 2009 Forecast and Analysis, prosinec 2005). Trend Micro InterScan™ VirusWall™ byl první antivirový program pro brány na trhu, který je k dispozici pro celou řadu platforem, včetně Linuxu. Na základě posledních vylepšení tohoto produktu společnost Trend Micro nyní znovu představila toto úspěšné řešení s integrovanou ochranou proti spywaru a objektům bot.

Ukazuje se, že ochrana zabezpečení brány je jedním z nejúčinnějších a nejdůležitějších řešení v boji proti kybernetické kriminalitě. Blokováním nebezpečného malwaru na internetové bráně mohou organizace snížit riziko infiltrace a infekce dříve, než nebezpečí pronikne do stolních počítačů.

„Společnost Trend Micro se zaměřuje na zákazníky z podnikového prostředí a zároveň pokračuje ve výzkumu hrozeb, aby mohla poskytovat komplexní a spolehlivé zabezpečení digitálních informací a majetku našich zákazníků,“ řekl Steve Quane, generální manažer divize společnosti Trend Micro pro malé a střední organizace. „Vyvíjením různých typů řešení a služeb pro organizace různých velikostí Trend Micro chrání firmy a pomáhá jim v jejich obchodním růstu.“

Prostřednictvím komplexního portfolia řešení pro brány společnost Trend Micro nabízí zákazníkům výběr služeb, hardwaru a softwarových řešení v závislosti na požadavcích a velikosti jejich organizací.

Pro středně velké organizace představila společnost Trend Micro výběr řešení v závislosti na infrastruktuře a požadavcích organizací. Společnost Trend Micro využívá svých zkušeností v oblasti zabezpečení velkých organizací a malých firem pro vývoj nového hardwaru, softwaru a služeb, které vhodně zapadají do rozvíjející se infrastruktury trhu středně velkých organizací.

V květnu 2006 společnost Trend Micro představila službu Trend Micro Email Security Service. Email Security Service je hostovaná služba ochrany elektronické pošty zaměřená na malé a středně velké organizace, která poskytuje cenově zajímavou alternativu ke správě lokálního hardwaru nebo softwaru na bráně pro zasílání zpráv. Služba Trend Micro Email Security Service je nyní k dispozici v USA a v Austrálii.

Menší organizace jsou podporovány prostřednictvím řešení Trend Micro Worry-Free, které menším organizacím poskytuje ochranu zabezpečení Worry-Free se snadnou instalací, integrací a údržbou. Toto jedinečné řešení nabízí kombinaci funkcí, včetně antivirové ochrany, ochrany před spywarem a ochrany před nevyžádanou poštou.

„Volba bezpečnostní aplikace na bráně může zákazníkům SMB přinést značné úspory z hlediska správy,“ poznamenává Chris Christiansen, místopředseda, Security Products & Services společnosti IDC. „Využití jednotné kohezní architektury zabezpečení, takové, jaké nabízí například společnost Trend Micro na ochranu před různými typy hrozeb, přináší zjednodušené prostředky pro implementaci zásad zabezpečení za použití méně prostředků.“

Společnost Trend Micro rovněž pokračuje ve vývoji svých řešení pro velké organizace, která poskytují rozšířené zabezpečení s flexibilitou, možnostmi správy a škálovatelností, které vyžadují velké podniky.

Řešení pro velké organizace mají pomáhat podnikům posílit zásady zabezpečení, chránit před infekcemi a umožnit IT pracovníkům spravovat jejich řešení s minimálním úsilím. Řešení pro internetové brány určená pro velké organizace zahrnují hardwarová a softwarová řešení v mnoha formátech. Mezi tato řešení patří řada produktů InterScan včetně nedávno představených aplikací InterScan Web Security Appliance, InterScan Web Security Suite a InterScan Messaging Security Suite. Navíc řešení Trend Micro Spam Prevention Solution pomáhá blokovat nevyžádanou a nevhodnou elektronickou poštu prostřednictvím spolehlivé technologie detekce nevyžádané pošty.

Dostupnost
Aplikace InterScan Gateway Security Appliance je aktuálně k dispozici v angličtině. Lze vybírat ze šesti modelů (IGSA 100, 200, 300, 600, 800 a 1000).
www.trendmicro-europe.com.

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..