Google překladač: English Deutsch

Společnosti Ness Czech s.r.o., Oracle Czech s.r.o. a IBM Česká republika spol. s r.o si Vás dovolují pozvat na sérii pracovních workshopů, na nichž si můžete osobně vyzkoušet moderní podnikový informační systém na platformách Oracle a IBM. Rádi bychom Vám představili komplexní řešení, které vychází z Vašich potřeb a pokrývá oblast financí (komplexní kontroling a vykazování), logistiky (prodej, nákup), či vazby na

fy2007-ebs-ness-ibm-pozadi.jpg

další informační systémy (integrace) a které je prověřeno řadou úspěšných implementací v České republice i v zahraničí. Naše systémy kombinují standardní část aplikace s oborovými řešeními, která pokrývají výrobu, pokročilé plánování, projektové řízení, finanční řízení, dodavatelsko-odběratelské vztahy či vztahy se zákazníky.

Řešení je možné přizpůsobit Vašim požadavkům také z pohledu financování a samotné implementace. Na workshopu Vám představíme již ověřené modely outsourcingu, optimálního fázování implementace a financování projektů.

Vyberte si termín konání v seznamu na pravé straně a přijďte se seznámit s informačním systémem, který je cenově dostupný i menším společnostem. Ve spolupráci s ověřeným konsorciem partnerů můžete rychle a efektivně nasadit řízení financí, logistiky a oborové výroby také ve Vaší společnosti.
Pro bližší informace o termínech navštivte www.oracle.com