Google překladač: English Deutsch

1-PT-18198Pro profesionální řemeslníky je klíčovým parametrem při používání vrtacího kladiva jeho výkon. Firma Bosch nyní nabízí nové, mimořádně výkonné, osmikilové vrtací kladivo GBH 8-45 Professional DV, které rovněž disponuje nízkou hodnotou vibrací. Je poháněno motorem o výkonu 1500 W a nabízí intenzitu příklepu 12,5 J. To na stavbě například umožňuje rychlé provrtání skrz stěny nebo stropy. Funkce „Turbo Power“ vrtacího kladiva GBH 8-45 DV Professional zajišťuje optimální výkon v příklepovém režimu, protože využívá energii potřebnou k otáčení v režimu vrtání. Tím se zvyšuje výkon příklepu a na stavbě tak umožňuje například jednoduché vyhloubení drážek pro kabely či odstranění dlažby rychle a efektivně.

Dlouhá provozní doba a vysoký komfort při práci.
Díky trojitému tlumení vibrací se prodlužuje povolená provozní doba vrtacího kladiva GBH 8-45 DV Professional na více než tři hodiny denně. Tlumící systém se skládá z hlavního tlumiče integrovaného do hliníkového krytu, oddělené hlavní rukojeti a z příklepového mechanismu, který omezuje vibrace. Díky těmto opatřením dosahuje vrtací kladivo nízké úrovně vibrací 7 m / s ² při příklepovém sekání a 8 m / s ² při vrtání. Kromě toho je vysoký pracovní komfort při dlouhodobém příklepovém sekání zajištěn kombinací oddělené hlavní rukojeti a spínače zámku, který se automaticky zapne při přepnutí mezi režimem vrtáním a příklepového sekání. Tato konstrukční kombinace je jedinečná na trhu.

Vrtací kladivo GBH 8-45 DV profesionál má dlouhou životnost díky robustním kovovým komponentům. Jeho integrovaná bezpečnostní spojka chrání uživatele i nástroj. Mezi další vlastnosti patří funkce „Soft start“ pro pozvolný začátek vrtání, regulace otáček pro optimální přizpůsobení pro vrtání do různých materiálů a zastavení otáčení pro režim příklepového sekání.

Bosch také nabízí související příslušenství: ploché sekáče „RTec Sharp“ SDS-max a ostré sekáče „RTec Speed“ jsou vhodné zejména pro příklepové sekání s GBH 8-45 DV Professional. Mají samoostřící ostří, které jim umožní dosáhnout trvale kvalitní sekání po celou dobu jejich používání. Pro vrtání do betonu je vhodný vrták „SpeedX“, který nabízí mimořádně vysokou rychlost vrtání a má také velmi dlouhou životnost.

Vrtací kladivo GBH 8-45 DV Professional je v prodeji ve specializovaných prodejnách za 26 990,- Kč včetně DPH. Je dodáván v kufru, který poskytuje dodatečný prostor pro další příslušenství.

www.bosch.cz

 

Kalendář akcí

<<  Září 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..