Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
pro pohodlnější odesílání zásilek

Až 4GB soubory a celé nezazipované složky lze jednoduše zaslat pomocí nové aplikace Úschovna.cz 1.0.1, a to z počítače bez použití internetového prohlížeče.
Úschovna.cz, nejznámější portál pro krátkodobou úschovu objemných zásilek, nově nabízí svým uživatelům freewarovou desktopovou aplikaci s názvem Úschovna.cz 1.0.1. Ta nabízí stejnou funkcionalitu jako má webové rozhraní Úschovna.cz, ovšem s daleko pohodlnějším ovládáním a možností posílat datové zásilky velké až 4GB bez potřeby je před tím komprimovat. Aplikaci během krátké doby již využilo 401 uživatelů a jejich počet rychle stoupá.

Krátce po ohlášení nových vylepšení přichází oblíbený český server pro posílání objemných příloh s další novinkou – desktopovou aplikací Úschovna.cz 1.0.1. Vedle webového rozhraní bude aplikace další možností, jak zaslat data pomocí serveru Úschovna.cz. Na rozdíl od internetového prohlížeče (2GB limit) však lze zasílat zásilky velké až 4 GB.

„Shrnuli jsme naše zkušenosti z téměř ročního provozu zákaznické podpory a navrhli aplikaci tak, aby byla schopna reagovat na nejčastější problémy a podněty našich uživatelů,“ řekla k vývoji aplikace Helena Glücksmannová, support manager serveru Úschovna.cz.

Výhody aplikace
Největší výhodou je možnost zasílání celých složek a více souborů bez nutnosti jejich předchozí komprese nebo časově náročného zadávání do webového formuláře.
Snadnější zasílání umožní také přidávání souborů do zásilky metodou „drag&drop“ (přetažení myší) a automatické doplňování kontaktů z adresáře, který si aplikace udržuje v historii.
Aplikace vychází vstříc i uživatelům s méně stabilním a hodně pomalým připojením. Umožňuje totiž odeslání datové zásilky i přerušovaně, tudíž se bez problému vyrovná i s výpadky připojení.

Aplikaci lze uložit do počítače na adrese http://www.uschovna.cz/aplikace

Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Leden 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce